oświetlenie

Designerskie żyrandole papierowe – architektura spotyka sztukę

projekt żyrandola z papieru instalacja artystyczna

Te Designerski żyrandol są imponującym przykładem twórczego połączenia architektury i sztuki. Ta niezwykła instalacja artystyczna została wykonana przez pracownię architektoniczną Architektura Cristiny Parreno stworzony wspólnie z pracownią architektoniczną MIT. Konstrukcja została zaprojektowana specjalnie na targi Art Fair ARCO w Madrycie.

Designerskie żyrandole autorstwa Cristiny Parreno – ekspresja sztuki poprzez instalację świetlną

projekt żyrandola z wystawy papieru

Instalacja artystyczna prezentuje liczne Designerski żyrandol wykonana z papieru, pokrywająca cały sufit w kształcie fali. Żyrandole zostały zaprojektowane w kształcie tuby. Ciężko narysować granicę między instalacją artystyczną a projektem architektonicznym. Cylindry rurowe zostały wykonane z tektury. Elementy zostały przymocowane do sufitu za pomocą kabli. Wszystkie kable mają różne długości, dzięki czemu cała konstrukcja ma na końcu kształt fali.

Designerskie żyrandole z papieru – połączenie funkcjonalności i sztuki

projekt żyrandola wykonany z okrągłych detali papierowych

Cała instalacja artystyczna to w rzeczywistości ogromna konstrukcja z funkcją oświetlenia. ten Zaprojektuj żyrandol wykonane z papieru mają przede wszystkim walory artystyczne, ale są też bardzo funkcjonalne. Światła zostały przymocowane do tekturowych tub i świecą między elementami. Tak wychodzi cudowna gra świateł. W tej instalacji chodzi o prostotę – geometryczne kształty zostały zaprojektowane tak, aby uzyskać pełny efekt świetlny.

designerski żyrandol wykonany z papierowych kształtów walca

designerskie żyrandole z papieru sztuka współczesna

designerski żyrandol wykonany z papieru w kształcie fali

projekt żyrandola wykonany z papieru w kolorze białym;

projekt żyrandola wykonany z papieru czarno-białego

Projekt żyrandola wykonany z papieru w kształcie rurki

projekt żyrandola z papieru nowoczesna architektura   projekt żyrandola z papieru christina parenno  projekt żyrandola z papieru targi sztuki madryt