oświetlenie

Designerska lampa stołowa z dębu i dymionego szkła – Upiecz mi ciasto!

designerska lampa stołowa drewno dębowe przydymione szkło morten jonas norway

„Upiecz mi ciasto” lub po niemiecku „Back mir eine Torte” jest uroczy i zabawny Designerska lampa stołowa z dębu i klosz z przydymionego szkła. Wystarczy podnieść szklaną pokrywę, aby wymienić żarówkę. Lampa emituje słabe, miękkie światło.

Designerska lampa stołowa wykonana w więzieniu w Bergen

Designerska lampa stołowa z drewna dębowego wędzonego szkła w kształcie stojaka na ciasto

Ta lampa została odkryta podczas Milan Design Week 2013 i zachwyciła krytyków i masy. Zaprojektowany przez duet projektantów Jonas i Marten dla Oświetlenie północne, stał się taki uroczy Designerska lampa stołowa Wykonane w najbardziej nieoczekiwanych miejscach – w więzieniu Bergen w Norwegii. W rzeczywistości trudno uwierzyć, że coś o tej jakości i oryginalnym projekcie zostało wyprodukowane przez więźniów niektórych norweskich systemów karnych. Aby jeszcze bardziej skupić się na motywie więzienia, lampa została zainspirowana historią „Ciasto z pilnikiem do paznokci”, w którym matka upiekła ciasto dla swojego uwięzionego syna, aby pomóc mu uciec z więzienia. Projekt ma na celu stworzenie znaczących działań dla więźniów podczas ich pobytu w więzieniu.

Designerska lampa stołowa wygląda jak stojak na ciasto

lampa stołowa drewno dębowe wędzona szklana patera na ciasto wygląd

Morten & Jonasz to dwaj faceci z Norwegii, którzy pracują razem w dziedzinie projektowania mebli i architektury wnętrz. Obaj mają tytuł magistra projektowania z Akademii Sztuk Pięknych i Projektowania w Bergen w Norwegii. Duet projektantów odniósł pewne sukcesy w pracy z norweskim systemem karnym, gdzie obecnie wykorzystuje design jako narzędzie do rozwoju i wzmocnienia swojej produkcji. Dzięki temu projektowi chcieli stworzyć przedmiot, który miał poczucie humoru, ładny kształt i fabułę, która skłoni użytkownika do przemyśleń i, miejmy nadzieję, uśmiechu na jego twarzach.

   emitować miękkie, przytłumione światło

zorza polarna designerska lampa stołowa drewno dębowe przydymione szkło klosz

Elementy drewniane i szklane na przemian

designerska lampa stołowa morten jonas drewno dębowe przydymione szkło

żarówka pod szklaną pokrywą

lampa stołowa drewno dębowe przydymione szkło żarówka szklana pokrywa

Podstawa lampy z małą szklaną kulą

designerska lampa stołowa z drewna dębowego przyciemnianego szklaną podstawą szklana kula

Możesz zamówić tort/lampę w sklepie internetowym Northern Lights

designerska lampa stołowa drewno dębowe przydymione szkło oświetlenie północne