oświetlenie

17 niezwykłych designerskich lamp wprowadza do domu kreatywność i styl

designerskie lampy wnoszą kreatywność i styl do Egiptu

Nie daj się zwieść tym niezwykłym Lampy designerskie zainspiruj i wybierz najbardziej kreatywne i ciekawe oświetlenie do swojego wnętrza. Te fajne projekty lamp odświeżą Twoje mieszkanie i szybko staną się akcentem w Twoim domu.

Designerskie lampy Beau et Bien – projekt Ombrella

designerskie lampy wnoszą kreatywność i styl do ombrelli

ten Lampy designerskie od Beau et Bien przyciągają wzrok. Model Ombrella to lampa podłogowa o unikalnym designie, która nadaje się zarówno do użytku wewnątrz jak i na zewnątrz. Dzięki swojemu nietypowemu kształtowi lampa ta doskonale sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu. Wzór Ombrella jest dostępny w różnych kolorach.

Designerskie lampy firmy Bocci – szklane żyrandole o kulistym kształcie

designerskie lampy wnoszą kreatywność i styl do bocci

ten Lampy designerskie z Bocci są znane na całym świecie. Kuliste szklane żyrandole są szczególnie imponujące i tworzą elegancką i magiczną atmosferę w Twoim domu. Bocci słynie z wysokiej jakości ręcznie wykonanego oświetlenia. Ponadczasowe, nowoczesne projekty można kupić na całe życie. Firma promuje myślenie proekologiczne i rozwija swoje produkty zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Projekt Juju od Viso do klasycznego wnętrza

designerskie lampy wnoszą kreatywność i styl

ten Lampy designerskie z Viso są zawsze ucztą dla oczu. Model Juju został zaprojektowany przez Filipe Lisboa. Lampa podłogowa zachwyca nie tylko rozmiarami i nowoczesnym designem, ale także eleganckimi liniami i klasycznymi kolorami. Ten mebel szybko stanie się akcentem w Twoim nowoczesnym salonie.

Projekt Rewashlamp dla większej kreatywności

designerskie lampy wprowadzają kreatywność i odświeżają styl

Portugalski projektant To Martins ma to Rewashlamp Projekt zaprojektowany. Te ciekawe projekty lamp zostały złożone z części pralki i wnoszą do Twojego domu odrobinę kreatywności. Wysokość lamp stojących można regulować osobno i są one dostępne w różnych kolorach z kolorowymi wzorami.

Niezwykłe projekty lamp Serralunga

designerskie lampy wnoszą kreatywność i styl do serralunga

Dowiedz się Lampy designerskie z Serralunga które doskonale sprawdzą się w ogrodzie na zewnątrz.Wzory zostały wygrawerowane specjalną techniką i nadają lampom niemal artystyczny wygląd. Oświetlenie to jest w całości wykonane z materiałów nadających się do recyklingu i może być używane również wewnątrz domu. Wysokość lamp waha się od 1,5 do 2 metrów.

Lampa Lumiere z Galerii Vetri D’Arte

designerskie lampy wnoszą do Lumiere kreatywność i styl

Projekt lampy Lumiere autorstwa Galeria Vetri D’Arte wprowadzi twoją przestrzeń na zewnątrz w pomieszczeniu. Model został zainspirowany oświetleniem ulicznym, ale ma służyć jako lampa wewnątrz domu. Ta lampa podłogowa doskonale sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu. Projekt został stworzony przez Zin Gianluca i jest dostępny w czerni i bieli.

Oświetlenie Mawa Design – model Madryt

designerskie lampy wnoszą do Madrytu kreatywność i styl

ten Lampy designerskie z Projekt Mawa zachwycają delikatnymi liniami i wyrazistymi kształtami. Madrycki projekt Isabell Ham wygląda, jakby unosił się nad gośćmi jak aureola. To oświetlenie zawiera diody LED, które emitują niebieskie światło i tworzą wyjątkową atmosferę w pomieszczeniu.

Designerska lampa od Axo Light dla lepszego nastroju

designerskie lampy wnoszą do muzy kreatywność i styl

Czy masz nowe Lampy designerskie z Światło Axo widziany? Zwróć uwagę na konkretny model. Projekt Muse jest szczególnie wyjątkowy dzięki niezwykłemu kształtowi i jasnym kolorom. Ta lampa dostępna jest w dwóch rozmiarach i jedenastu kolorach. Ten kreatywny model będzie pasował do Twojego nowoczesnego domu.

Nowoczesne oświetlenie firmy Hive – projekt Knottee

designerskie światła wnoszą kreatywność i styl do węzła

Projekt Knottee Kennetha Cobonpue jest doskonałym przykładem ciekawego oświetlenia. Ta lampa od Ul nadaje się do nowocześnie urządzonego mieszkania. Prosty i elastyczny design odświeży Twoje wnętrze i wprowadzi pewną elegancję.

Kreatywne projekty lamp Lolli Memmoli – lampa Ugolino

designerskie lampy wprowadzają kreatywność i styl do vibia red

Przygotuj się na oślepienie przez Ugolino. Ten fantastyczny Lampy designerskie być z Lolli Memmoli zrobiony fabrycznie. Żyrandol z czerwonego szkła wygląda wspaniale i niepowtarzalnie i tworzy dramatyczny efekt we wnętrzu. Złożona struktura i elegancki wystrój tworzą kameralną i przyjazną atmosferę. Oświetlenie Lolli Memmoli jest wyjątkowe, a każda lampa jest postrzegana jako samodzielny projekt architektoniczny.

Elegancka kolekcja designerskich lamp marki Zenza

designerskie lampy wnoszą kreatywność i styl do zenza

Ta kolekcja oświetlenia firmy Zenza została zainspirowana Egiptem. Ponadgabarytowe projekty tworzą bajkową atmosferę dzięki grze cieni. Każda lampa wykonana jest ręcznie przy użyciu tradycyjnych technologii. Wybierz ten wspaniały Lampy designerskie dla romantycznej atmosfery.

Lampa wisząca firmy Cattelan – Artic Design

designerskie światła wnoszą kreatywność i artystyczny styl

Jeśli podoba Ci się lampa wisząca, Artic Design by Cattelan być dokładnie tym, czym dla Ciebie. Lampa wygląda jak zamarznięta powierzchnia. Dzięki czystym liniom ten model wniesie do Twojego domu elegancję i splendor. Artic Design z pewnością odegra kluczową rolę w Twoim schemacie oświetlenia.

Piękne projekty lamp autorstwa Toma Dixona

designerskie światła przynoszą kreatywność i styl etch

Inspirujący Lampy designerskie z Tom Dixon pięknie wyglądają i nadają się do każdego nowoczesnego wnętrza. Modele te zostały wykonane głównie ze stali nierdzewnej i miedzi. Materiały i geometryczne kształty sprawiają, że to oświetlenie wygląda nowocześnie i klasycznie. Model nazywa się Etch i został zainspirowany prawami czysto matematycznymi. Kreatywne wzory tworzą ciekawą grę cieni, która odda tajemniczą atmosferę w pomieszczeniu.

Żyrandol Miracle firmy La Porcellane ze światłami LED

designerskie lampy wnoszą do cudu kreatywność i styl

Żyrandol Miracle ze światłami LED to najnowszy projekt w kolekcji Porcellane. Trójwymiarowa gwiazda wykonana z porcelany została zaprojektowana we współpracy ze Studiem Carlo Bimbi. Złożony projekt robi duże wrażenie i doskonale nadaje się jako akcent do jadalni.

Designerskie oświetlenie od Vibia do patio

designerskie lampy wprowadzają kreatywność i styl do vibia

ten Lampy designerskie z Vibia zostały zaprojektowane przez Jordiego Vilardel i mają nieformalną, niepowtarzalną elegancję, która zdobyła nawet kilka nagród. Oświetlenie to zostało zaprojektowane specjalnie dla patio i przypomina kształtem parasol. Delikatne światło tworzy nieodpartą romantyczną atmosferę. Ta nowoczesna lampa z pewnością wniesie odrobinę elegancji do Twojego ogrodu.

Praktyczna lampa stołowa od Northern Lighting

designerskie lampy wprowadzają kreatywność i styl na północ

Lampy stołowe mogą być również bardzo innowacyjne i ciekawe. To pokazuje nam projekt iluzji Oświetlenie północne. Ten model to prawdziwa oszczędność miejsca. Lampa ma nie tylko nowoczesny design, ale jest naprawdę praktyczna i stylowa. Można ją zamontować na ścianie lub zawiesić jako lampę wiszącą i jest dostępna w kolorze czarnym i białym.

Stylowa lampa zaprojektowana przez Lucente

designerskie lampy wnoszą kreatywność i styl do libera

Włoski producent Lucente zaprojektował tę oszałamiającą designerską lampę. Model nosił nazwę Libera i składa się głównie ze szkła i stali. Szykowny i nowoczesny design został zaprojektowany z myślą o tworzeniu niezwykłych i ciekawych wzorów cieni. Wybierz ten model, jeśli chcesz pożegnać się z nudnym oświetleniem swojego domu. Lampa Libera doskonale sprawdzi się w jadalni lub salonie i stworzy miłą i przytulną atmosferę.