Meble, sypialnia

Luksusowy projekt łóżka firmy Hästens zapewniający spokojny sen

Luksusowa-sypialnia-wygodne-łóżko-projekt-Hästens

Znakomity? Projekt łóżka, która zapewnia spokojny sen – tak można opisać luksusową kolekcję łóżek Hästens. Mają meble do sypialni na każdą przestrzeń i każdy gust — od łóżek ramowych po łóżka z regulacją, czego tylko chcesz — a firma Hästens je zaprojektowała. Komfort i styl łączą się w wymarzony mebel.

Ekskluzywny design łóżka wykonany z naturalnych materiałów

wygodne-designerskie-łóżko-Hästens

Łóżko to chyba najważniejszy mebel w sypialni dla każdego, dla kogo dobry wypoczynek ma ogromne znaczenie. Firma Hästens wzięła pod uwagę tę prośbę klienta i z myślą o komforcie Projekt łóżka zaprojektowany. Ale co jest takiego wyjątkowego w łóżkach Hästens? Z jednej strony są w całości wykonywane ręcznie – czas produkcji na sztukę to około 160 godzin pracy. To doskonałe opracowanie – dzieło sztuki wykonane wyłącznie z naturalnych materiałów. Rozumiemy przez to wełnę, len, a nawet włosie końskie – mogą brzmieć dziwnie, ale przyczyniają się do dobrego samopoczucia śpiącego. Połączenie jest doskonale wyważone i jest wynikiem 150 lat badań i doświadczenia firmy.

Praktyczne, wygodne i ładnie wyglądające – idealny projekt łóżka

eleganckie niebieskie łóżko z ramą

Praktyczny, wygodny i piękny – to główny cel Hästens. Firma istnieje od wieków Projekty łóżek opracowała i wprowadziła na rynek doskonałą kolekcję ręcznie robionych łóżek. Najlepszym projektem pozostaje niekwestionowany Vividus, który powstał po 2 latach pracy. Łóżko stało się synonimem odpoczynku. Posiadanie najwygodniejszego łóżka nie jest luksusem, jest koniecznością, aby dobrze się wyspać i zrelaksować. Hästens to zrozumiał.

Wersja okrągła Proferia

Okrągła wersja łóżka Proferia

Luksusowe ręcznie robione łóżko z ramą

ekskluzywna-ręcznie-rama-łóżko

 Regulowane łóżko Hästens

nowoczesne-łóżko-regulowane-Hästens

Sypialnia w stylu vintage z łóżkiem Hästens

vintage sypialnia łóżko Hästens