Okna i drzwi

Wahadłowe drewniane drzwi wejściowe do nowoczesnego domu w Ekwadorze

Drzwi wejściowe z drewna pływające-schody-oświetlone ogrodowo

Drzwi wejściowe są wizytówką mieszkania i jego mieszkańców i robią pierwsze wrażenie dla całego domu. Powinien zachęcać gości i być chroniony przed włamaniami. W tym artykule przedstawiamy elegancki dom w Ekwadorze, który ma ogromny Drzwi wejściowe wykonane z drewna rozporządza. Drzwi mają stylowy wygląd, a jednocześnie gwarantują bezpieczeństwo domu.

Konstrukcja i mechanizm wahadłowych drewnianych drzwi wejściowych

Drzwi wejściowe z litego drewna-swinging-nowoczesny-wbudowany spot-wazon

Większość drzwi ma podobną technologię otwierania i zamykania obsługiwaną przez mechanizm zawiasowy. Jednak konwencjonalne zawiasy drzwiowe nie są w stanie wytrzymać dużych i ciężkich drzwi. Te wahadłowe drzwi wejściowe mają piękny design, który po zamknięciu pasuje do siebie jak puzzle. Posiada również nowoczesną technologię odpowiednią do jego obsługi. Materiałem na drzwi ponadwymiarowe jest lite drewno, które jest odporne na warunki atmosferyczne i dlatego idealnie nadaje się na drzwi wejściowe.

Biała fasada z masywnymi drewnianymi drzwiami wejściowymi

Drewniane drzwi wejściowe z uchylną układanką i oświetleniem akcentującym

Efektowne drzwi wejściowe stanowią akcent na elewacji domu i są dostosowane do potrzeb klienta. Ich uderzające rozmiary i nowoczesny design uzupełniają nowoczesną architekturę domu i tworzą niezapomniane wspomnienia dla wszystkich odwiedzających.

Nowoczesny dom z oświetleniem sufitowym LED

drzwi-wejsciowe-drewniane-puzzle-wygląd-białe-elewacyjne-oświetlenie-led

Dom w stylu minimalistycznym zaprojektował Diego Guayasamin Arquitectos. Posiada wyraźne geometryczne linie, które uzupełnia płaski dach. Dom posiada również oświetlenie LED wewnątrz i nad drewnianymi drzwiami wejściowymi.

Nowoczesna architektura z geometrycznymi motywami

drzwi-wejściowe-drewno-ukryte-nowoczesny-dom-płaski dach

Oświetlony dom z płaskim dachem z dużym ogrodem

drzwi-wejsciowe-drewniane-dom-ekwador-duze-okna-dwukondygnacyjne

* Oficjalna strona internetowa architektów znajduje się pod tym połączyć.