Obszar patio

Salon na świeżym powietrzu z zagłębioną częścią wypoczynkową i kominkiem

część wypoczynkowa na świeżym powietrzu osadzona w betonowej ścianie

Salon w ogrodzie to przyjemna rzecz. Przykład, który chcemy podać w tym artykule, jest na swój sposób wyjątkowy. ten Salon na świeżym powietrzu jest wielofunkcyjny i niesie ze sobą różne dodatki.

Salon na świeżym powietrzu – naturalne materiały

stolik na paletę na zewnątrz z drewnianą podłogą,

Z jednej strony salon na świeżym powietrzu jest wbudowany w podłogę. W ten sposób symulowana jest większa prywatność, co w związku z tym zapewnia również większą przytulność. Ten sam efekt daje wbudowany kominek. Znajduje się w nowoczesnej ścianie o wyglądzie betonu. Po prawej stronie, ozdobiony stalą Corten, znajduje się praktyczny schowek na drewno opałowe. Wokół siedzeń posadzone są ładne rośliny, które dają poczucie kontaktu z naturą i sprawiają, że czas wolny na relaks jest jeszcze bardziej relaksujący.

Salon na świeżym powietrzu z kominkiem

kominek ścienny z cegły na zewnątrz,

Rozrywka jest również zapewniona w tej części wypoczynkowej. Do tego celu wykorzystywany jest projektor laserowy. Powiązany ekran jest automatycznie rozszerzany, a jeśli nie jest używany, ponownie się cofa. Możesz używać projektora do oglądania filmów lub słuchania muzyki z rodziną i przyjaciółmi.

Projektor do rozrywki w salonie

salon projektor na zewnątrz rozrywka baldachim pergola nowoczesny

Do zaprojektowania salonu na świeżym powietrzu użyto naturalnych materiałów. Obejmuje to drewno, cegłę, metale i oczywiście wspomniane rośliny. Dach jest rodzajem pergoli i składa się z drewnianych belek pokrytych pleksi. Chroni to nie tylko salon na świeżym powietrzu przed deszczem, ale także pozwala na przenikanie dużej ilości naturalnego światła słonecznego na taras w ciągu dnia.

Baldachim do salonu

salon na zewnątrz pergola projekt drewniane belki pleksi rośliny

Kolejnym akcentem tuż obok drewna opałowego jest wertykalny ogród. Jest to konstrukcja gabionowa, która znajduje się na betonowej platformie. Nowoczesna dekoracja stanowi wykończenie strefy wypoczynkowej i łączy naturę z nowoczesnością.

Gabiony do ogrodu wertykalnego

salon na zewnątrz pionowy pomysł na ogród projekt tarasu

Zaprojektowane przez Studio SVOYA.