Obszar patio

Ekskluzywny wybór wzorów na taras na dachu

nowoczesny montaż tarasu na dachu

Jeśli lubisz życie w mieście, musisz obejść się bez ogrodu – mieszkanie zwykle ma balkon, a jeśli masz szczęście, jeden Taras na dachu.  Projektanci wciąż poszukują nowych sposobów na zaprojektowanie tarasu na dachu jako nowoczesnej zielonej oazy. Dla inspiracji przedstawiamy kilka ciekawych propozycji, jak zbudować taras na dachu. Wstawianie tarasu na dachu – inspirujące przykłady z całego świata

Taras na dachu w Nowym Jorku

nowoczesny-taras-dachowy-wspaniały-widok

Jeśli Taras na dachu Dobrze oświetlony w nocy, oferuje niepowtarzalne widoki na miasto. Rośliny mają nie tylko pozytywny wpływ na duszę – działają na powietrze, przyciągają owady i ptaki oraz tworzą naprawdę przytulną przestrzeń na zewnątrz. Wiele dużych miast, takich jak Nowy Jork, Chicago, Londyn, kładzie duży nacisk na projektowanie ogrodów. Jak przekształcić swój dach w czarujący ogród? Możliwości są praktycznie nieograniczone. Trzeba się liczyć z tym, że dach wytrzyma ciężar ziemi.

Roślinny taras na dachu i balkon

New-York-posadzony-patio-doniczka

Dramatyczne, kolorowe oświetlenie kieruje wzrok i podkreśla ciekawe struktury, tworzy przytulną atmosferę. Eleganckie meble wypoczynkowe zwiększają poczucie dobrego samopoczucia. Mocno wyeksponowane formy mebli, a także ozdoby i podesty dobrze komponują się z zieloną roślinnością. Egzotyczne rośliny nadają ogrodowi orientalny wygląd.

Stylowy taras z pięknym widokiem

Rośliny do projektowania balkonów

Nie zapominaj, że każdy ogród z wodą wygląda bardziej ekscytująco. Instalacje wodne są łatwe w montażu i stworzą przytulną atmosferę na tarasie na dachu, abyś mógł wypocząć w komfortowych warunkach.

Od Jaz

przytulne meble wypoczynkowe z drewnianym stołem

Meble do salonu na zewnątrz

nowoczesne oświetlenie w ogrodzie

minimalistyczne nowoczesne oświetlenie ogrodowe