żłobek

Tatuaż ścienny do pokoju dziecięcego: piękna dekoracja z indywidualnym akcentem

Naklejka ścienna do pokoju dziecięcego chłopcy księżyc gwiazdy folia luminescencyjna

Prawie żadne inne pomieszczenie w domu nie spełnia więcej funkcji niż pokój dziecięcy – to tutaj ludzie bawią się, uczą i śpią. Zaprojektowanie funkcjonalnego i stylowego pomieszczenia może więc okazać się dużym wyzwaniem. Oszczędzające miejsce meble modułowe oferują wiele opcji wyposażenia, ale w strefie dziecięcej główną rolę odgrywa pomysłowa dekoracja – tworzy zachęcającą atmosferę i nadaje wnętrzu osobisty charakter. Tatuaż ścienny do pokoju dziecięcego to absolutny klasyk – naklejka upiększa ściany, meble i drzwi, w razie potrzeby można ją szybko i łatwo usunąć. Zabawa jest gwarantowana!

Naklejki ścienne do pokoju dziecięcego można szybko przymocować i łatwo usunąć w razie potrzeby

Naklejki ścienne do pokoju dziecięcego Pomysły na dekoracje ścienne w skandynawskie kropki

Tatuaż ścienny do pokoju dziecięcego cieszy się coraz większą popularnością i z powodzeniem stał się alternatywą dla tapet i wzorów ściennych. Jego atrakcyjność wynika z faktu, że pozwala na pewną elastyczność w aranżacji pomieszczenia, a jednocześnie nadaje wnętrzu indywidualny charakter.

Tatuaż ścienny do pokoju dziecięcego, pomysły w kolorze gwiazdy, dziewczyny-dekoracje

Naklejki ścienne wykonane są z folii winylowej i mocowane do ściany za pomocą łatwo usuwalnego kleju. W ten sposób w razie potrzeby możliwe jest szybkie i bez pozostałości usuwanie. Ale materiał ma jeszcze jedną decydującą zaletę – bardzo się dopasowuje i łatwo przywiera nawet do nierównych powierzchni, takich jak płytki, drewno czy tapeta z drewna. To także duża różnica w stosunku do naklejek ściennych, które można przykleić tylko na gładkie powierzchnie.

Tatuaż ścienny do pokoju dziecięcego – na co zwrócić uwagę podczas montażu

Naklejka ścienna-żłobek-pokój dziecka-udekoruj-słońce-chmury

Naklejki ścienne do pokoju dziecięcego są niezwykle łatwe w montażu – w każdym razie, aby szybko się przykleiły, konieczne jest pewne przygotowanie. Najpierw powierzchnia jest dokładnie czyszczona, następnie naklejkę można najpierw nakleić na folię transferową, a później na ścianę. W przypadku świeżo pomalowanych lub tapetowanych ścian montaż należy opóźnić o co najmniej trzy tygodnie – zwłaszcza przyszli rodzice muszą to zrobić z Wyposażenie pokoju dziecka planować. Co do zasady producenci zalecają, aby tatuaże ścienne były umieszczane zaraz po ich otrzymaniu – najlepiej więc zamawiać je dopiero po remoncie pokoju.

Pięknie udekoruj pokój dziecięcy i pokój dziecięcy naklejkami ściennymi

Naklejka ścienna-przedszkole-dziewczyna-vintage-set up

Planując pokój dziecięcy i inwestując w funkcjonalne meble dziecięce w neutralnej kolorystyce, nadal warto myśleć o przyszłości. Komoda z przewijakiem, łóżeczko, które można przekształcić w łóżeczko dziecięce oraz szafa w białej lub ciepłej tonacji drewna to tradycyjnie część podstawowego wyposażenia. Jasne pastelowe kolory na ścianie tworzą przytulną atmosferę i relaksują oczy. Aby pokój dziecka nie wyglądał nudno, wnętrze można urozmaicić kilkoma naklejkami – kwiaty, chmurki lub motyle tworzą przytulną atmosferę. Sufit może stać się również atrakcją koncepcji pomieszczenia, jeśli jest ozdobiony pięknymi motywami / na przykład księżyc i gwiazdy / wykonany z folii luminescencyjnej. Jeśli zostały już określone odpowiednie miejsca na naklejki w pokoju, naklejki ścienne można później zastąpić innymi. W ten sposób neutralne wnętrze zawsze można przeprojektować. Szczególnie popularnymi motywami na naklejki ścienne do pokoju dziecięcego są księżniczki, piraci, piłkarze i oczywiście urocze zwierzątka – duży wybór tak pięknych ozdób jest dostępny m.in. u renomowanego producenta Projekt Graz do dyspozycji.

Tatuaż ścienny do pokoju dziecięcego – urozmaicić pokój młodzieżowy

Naklejka ścienna-przedszkole-łóżeczko-słoneczko-chmury-naklejka

Tatuaż ścienny urozmaici również wnętrze w pokoju młodzieżowym – inspirujące cytaty, motywy o tematyce muzycznej, sportowej i artystycznej, mapy świata czy urocze wzory z nutą retro – każdy może wybrać ten właściwy. A jeśli na ścianach brakuje miejsca na naklejkę, obraz drzwi może ozdobić pokój.

Naklejka ścienna przedszkole pokój dziecięcy motyle narożnik ścienny