żłobek

Przebudowa łóżka Ikea Kura: 35 świetnych pomysłów na pełne przygód łóżka dla dzieci

Łóżeczko jest centralnym punktem pokoju dziecięcego i zwykle jest to największy mebel. Jednocześnie powinno być wystarczająco dużo miejsca do zabawy, biegania, nauki i przechowywania. Nie jest to łatwe zadanie, ponieważ pomieszczenie zazwyczaj nie jest zbyt przestronne. Tak więc teren musi być zagospodarowany bardzo funkcjonalnie. Jednocześnie szczególnie ważne jest, aby wystrój pokoju cieszył dziecko i pobudzał jego wyobraźnię. Ponadto dzieci szybko rosną, a dziecięce meble rosną razem z nimi. W szczególności łóżko należy wymieniać co kilka lat. Przyjemnie jest więc kupić meble dziecięce w dobrej cenie. Jeśli nadal są wymienialne, to jeszcze lepiej. Tak obiecuje łóżko Ikea Kura.

Ikea kura łóżko przebudować niebieska turkusowa dziewczyna tapety

Łóżko Ikea Kura: prosty, rozkładany design 

Przebudowa łóżka IKEA kura prosta konstrukcja ponownego przeznaczenia

Pod względem funkcjonalności i uczciwych cen Ikea jest prawdopodobnie numerem 1 na europejskim rynku mebli. Szwedzki producent mebli jest szczególnie elastyczny, jeśli chodzi o meble dziecięce, zabawki i przechowywanie. Produkty charakteryzują się bardzo prostym, można by rzec również skandynawskim wzornictwem i można je łączyć ze sobą lub z innymi stylami życia na różne sposoby. Wiele mebli Ikea można zmienić lub przeprojektować, a tym samym spersonalizować. Tak jest z jednym z bestsellerów w dziale dziecięcym – łóżkiem Ikea Kura. Składa się z kilku drewnianych ram, które można szybko zmontować jako niskie łóżko lub odwrócić do góry nogami jako łóżko na poddaszu. Prosty materiał – lite drewno sosnowe o naturalnym wyglądzie, pasuje prawie do każdego stylu życia i jest po prostu kolorowane na życzenie.

Łatwa przebudowa łóżka Ikea Kura

Komoda z szufladami do zabudowy ikea kura

Łóżko jest bardzo odpowiednie dla dzieci od 6 roku życia lub również dla mniejszych, jeśli nie jest ustawione jako łóżko na antresoli. Mniejsze dzieci narażają się na ryzyko upadku z górnego poziomu ramy łóżka na antresoli. Wymiary w połączeniu z prostym designem i ceną sprawiają, że łóżko z drewna sosnowego idealnie nadaje się do kreatywnych projektów DIY. Przy odrobinie kreatywności i wyobraźni pokój dziecięcy staje się prawdziwym terenem przygody. Tutaj przedstawiamy 35 wspaniałych inspiracji dla każdego stylu życia i każdej sytuacji w pomieszczeniu.

Łóżko domowe dla dzieci: wielofunkcyjny mebel w pokoju dziecięcym Montessori

Modne łóżko loftowe ze zjeżdżalnią – pomysły na wyposażenie pokoi dziecięcych

Projekt nowoczesnego pokoju dziecięcego – świetne pomysły i propozycje pomysłowego i przytulnego dziecięcego królestwa

Przebudowa łóżka Ikea Kura: 35 świetnych pomysłów

ikea kura łóżko przebudowa czarno-biały namiot skandynawski

Niebieski dla chłopców i różowy dla dziewczynek był wczoraj. Najpóźniej w momencie, gdy maluszek staje się dzieckiem w wieku szkolnym, nadchodzi wreszcie czas na urządzanie pokoju dla „dużych”. Powinieneś położyć kres uroczym, słodkim rzeczom i zacząć od fajnego stylu. Czas na przeprojektowanie pokoju dziecinnego. W Internecie jest mnóstwo pomysłów i kreatywnych sugestii. Jednak zawsze warto zacząć od głównego umeblowania, a mianowicie od łóżeczka, ponieważ bez niego po prostu nie działa. Bez wątpienia każde dziecko potrzebuje miłego, przytulnego schronienia, które zaprasza do spokojnego snu, snu i przytulania.

Ikea kura łóżko przebudowa jasnoszare łóżko dom minimalistyczny skandynawski

Łóżko Ikea Kura okazuje się idealnym rozwiązaniem do pokoi dziecięcych. Przekonuje nie tylko ceną czy prostym designem. Być może drewno sosnowe nie wszystkim odpowiada. Ma to jednak również pozytywną stronę, ponieważ drewno jest bardzo łatwe w obróbce i można je pomalować na dowolny kolor. Dzięki temu prosty mebel zyskuje zupełnie nowe, indywidualne oblicze.

Ikea kura przebudowa łóżka dziewczyny pokój baldachim łóżko zasłony koc

Najłatwiejszym sposobem na przebudowę łóżka dziecięcego Ikea Kura jest odrobina farby. Jeśli rama łóżka jest pomalowana na biało lub szaro, pasuje do każdej koncepcji kolorystycznej i stanowi miły akcent w przedszkolu, gdzie wiele kolorowych rzeczy, takich jak zabawki, pościel, dywany i inne, jest jeszcze przed nami. Niebieski i różowy, a nawet czarny, to inne opcje kolorystyczne.

Przebuduj łóżko Ikea Kura: niskie łóżko lub łóżko na antresoli

Ikea kura przebudowa łóżka na antresoli z naturalnego drewna

Wiele dzieci chce mieć łóżko na poddaszu. A tutaj łóżko Ikea Kura to kolejny doskonały wybór. Można go ustawić jako niskie łóżko lub łóżko na antresoli, a drugi materac można dodać powyżej lub poniżej. Łóżko na antresoli wydaje się czasem najlepszym rozwiązaniem na stworzenie miejsc do spania dla dwójki dzieci w jednym pokoju. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę wiek dzieci. Łóżko na antresoli nie jest szczególnie odpowiednie dla dzieci poniżej 6 roku życia, ponieważ mogą zranić się podczas wspinaczki lub spaść z wyższego poziomu podczas snu.

IKEA kura łóżko przebudować drewno biały pokój dziewcząt grać dywan różowy

Dla małych dzieci łóżko na antresoli Ikea Kura można przekształcić w domek sypialny przy niewielkim wysiłku i kilku dodatkowych drewnianych listwach. Wystarczy zbudować trójkątną konstrukcję dachu dwuspadowego dla oryginalnej kwadratowej ramy łóżka. Każdy majsterkowicz może to łatwo zrobić. Dla dzieci, które marzą o łóżku na poddaszu i nie potrzebują drugiego miejsca do spania w pokoju, łóżko Ikea Kura staje się łóżkiem do zabawy. Ludzie śpią na górze, a poniżej można kreatywnie zaprojektować przytulny plac zabaw. Możesz rozwijać swoją wyobraźnię i ustawiać zabawne akcenty. Zasłony, zasłony i rolety materiałowe zapewniają spokojną zabawę, a także większy porządek. Nie powinno zabraknąć miękkiej podkładki, koca i poduszki. Girlandy, lampki i inne ozdoby tworzą zabawną atmosferę.

Przeprojektowanie łóżka Ikea Kura: szczególnie oryginalne pomysły

Ikea kura przebudowa łóżka łóżko na poddaszu dom migawki

Łóżko Ikea Kura doskonale nadaje się do pomysłowej przebudowy. Na przykład możesz pokryć boczne ściany łóżka folią ścienną, zabawnymi naklejkami, tapetą lub nawet kolorową tkaniną. Za pomocą folii do tablic lub farby do tablic można kreatywnie zaprojektować panele boczne łóżka, aby stworzyć dla dzieci kilka naprawdę dużych powierzchni do malowania. Przy odrobinie umiejętności manualnych możesz całkowicie przebudować prostą konstrukcję łóżka i zamienić ją w zamek, fortecę, namiot, cyrk lub chmurę. Poniżej wymieniliśmy wiele wspaniałych pomysłów na przeprojektowanie konwencjonalnego łóżka Ikea Kura.

Przeprojektowanie łóżka Ikea Kura: będzie to domek sypialny

Ikea kura łóżko przebudować łóżko dom drewniany pokój chłopców

Ikea kura łóżko przebudowa łóżko domek plac zabaw deco czarne kontrasty

Ikea kura przebudowa domu biały turkus

IKEA kura łóżko przebudowa łóżka na poddaszu drewniane motywy tapety białe

Przebudowa Ikea Kura dla 2 dzieci

Ikea kura przebudowa łóżka hobett drewno jasnoniebieskie chmury dywan

Ikea kura przebudowa łóżka na antresoli z jasnego drewna

Ikea kura przebudowa łóżka Hocbett biały pokój zabaw

Ikea kura przebudowa łóżka biała dziewczyna w chmurach

Ikea kura łóżko przebudowa białe łóżko na antresoli

Ikea kura przebudowa łóżka na antresoli szare miejsce do przechowywania

Ikea kura łóżko przebudowa łóżka na poddaszu szary namiot pastelowe kolory

Przeprojektowanie łóżka Ikea Kura: przestrzeń do zabawy i snu

Ikea kura przebudowa łóżka w kolorze żółtym okładka tapety

Ikea kura bed remodel szary namiot pomysł tkaniny

ikea kura przebudowa łóżka z drewnianą girlandą alfabetu

IKEA kura łóżko przebudować drewno jasne tapety chmury motywy bajkowe światła

IKEA kura łóżko przemodelować drewno naturalne rośliny domowe jasne

IKEA kura łóżko przebudować drewno różowe kropki naklejki ścienne koła

Ikea kura łóżko przebudowa drewniany czarno-biały namiot

Ikea kura przebudowa łóżka czarno-białe figury geometryczne skandynawskie

Ikea kura przebudowa łóżka biały namiot kolor ścian jasnoszary

Przeprojektowanie łóżka Ikea Kura: zabawne konstrukcje

Ikea kura łóżko z przebudową tkaniną tapeta kolorowa czerwona niebieska

Ikea kura przebudowa łóżka dziecięcego pokoju miejskiego

Ikea kura przebudowa łóżka zagraj w dekorację z drewna!

Ikea kura łóżko przebudowa drewniane łóżko na antresoli zamek chłopiec

Ikea kura łóżko przebudować białe chmury łóżko na poddaszu rodzeństwo

Ikea kura przebudowa łóżka czarno-białe motyw star wars pokój dziecięcy

Ikea kura łóżko przebudować dom nowoczesny minimalistyczny design