Męski świat, technologia

Samsung S10 i składany Galaxy F – wstęp i plotki o nowych modelach

Samsung S10 i Foldable Galaxy F przedstawiają nowe modele Przedstawiamy

20 lutego Samsung zorganizuje pierwszą dużą konferencję prasową „Unpacked” na 2019 rok. Jeśli chodzi o gwiazdy serialu, wszyscy wiemy, czego się spodziewać. Firma planuje wprowadzić w San Francisco co najmniej trzy nowe modele smartfonów Samsung S10 w najbliższą środę. Należą do nich Galaxy S10e, Galaxy S10 i Galaxy S10+. Na imprezie może pojawić się również czwarty model z jeszcze większym i składanym wyświetlaczem oraz łącznością 5G. Możemy się jednak spodziewać, że ukaże się później.

Nowy model Samsunga S10

Składany telefon komórkowy Samsung wkrótce się pojawi

Plotka głosi, że modele o wyższej specyfikacji mogą być pierwszym wyświetlaczem Infinity-O firmy Samsung. Ponadto będą one również miały wbudowany skaner linii papilarnych i potrójną kamerę, podczas gdy tak zwany model budżetowy oferuje kupującym niedrogą opcję. W tym poście zebraliśmy dla Was kilka rzeczy na temat nowej serii Galaxy S10 firmy Samsung.

nowy model demonstracyjny czujnik linii papilarnych samsung S10 duży wyświetlacz

Nowa linia produktów Samsung Galaxy S10 będzie zawierać nowe, w pełni opracowane ekrany z kamerami otworkowymi, wbudowanymi czujnikami linii papilarnych i wieloma innymi ekscytującymi technologiami. Pojawiają się też plotki, że Samsung planuje w tym roku wypuścić na rynek kolejny nowy smartfon o jeszcze bardziej innowacyjnym designie, niż tego oczekujemy po serii Galaxy S. Producent nazwał go „Galaxy F” i „Galaxy Fold”. Będzie to pierwszy smartfon Samsunga, który będzie miał składany wyświetlacz (ekran OLED).

prezentacja konferencyjna nowych modeli Samsunga ze składanym wyświetlaczem i tacą

Świat po raz pierwszy zasmakował Galaxy F pod koniec zeszłego roku, kiedy Samsung zaprezentował prototyp telefonu na dorocznej konferencji. Przeprowadzka była koniecznością, ponieważ musi zaangażować programistów na pokład Samsunga. W ten sposób firma chce zapewnić wystarczającą liczbę aplikacji, które obsługują nowy składany format, gdy Galaxy F w końcu trafi na rynek. Kilka doniesień wskazywało, że premiera zbiegnie się z premierą nowej serii Samsung S10 w przyszłym tygodniu. Ale teraz krótka wskazówka od znawcy branży sugeruje, że może tak nie być.

Ekscytujące fakty lub tylko plotki

perforowana kamera przednia w nowych modelach samsung s10

Użytkownik Twittera Maxa J. znany jest z posiadania informacji wewnętrznych i zdjęć niepublikowanych urządzeń Samsung. W swoim tweecie twierdzi, że Samsung nie planuje premiery nowego Galaxy F w przyszłym tygodniu. Zamiast tego prawdopodobnie otrzymamy szybki podgląd telefonu, tak jak to zrobiliśmy w listopadzie. Doniesienia o tym, że Galaxy F będzie miał premierę razem ze smartfonem Samsung S10, zdecydowanie wzbudziły ciekawość wśród klientów. Chociaż Galaxy F będzie telefonem ultra-high-endowym z limitowaną premierą, nie powinien umniejszać nowej linii Galaxy S10 z innowacyjnym telefonem, który wprowadza zupełnie nowy format..

koncepcja modeli Samsung Galaxy S10 z zaokrąglonymi wyświetlaczami

Jeśli tak, Samsung ma o wiele większy sens, aby dać światu kolejną małą zajawkę. Być może po raz pierwszy przyjrzymy się projektowi Galaxy F bez obszernego etui zakrywającego telefon, jak miało to miejsce na SDC 2018 w zeszłym roku. Pozwala to Samsungowi ożywić szał na serię Galaxy S10 bez skupiania się na gwieździe gwiazd (model F). Wielka konferencja prasowa Samsunga Unpacked odbędzie się w San Francisco w środę, 20 lutego. Mamy więc tylko tydzień, zanim kot wyjdzie z worka.

Samsung opublikował niedawno zwiastun, który zasadniczo potwierdza, że ​​w przyszłym tygodniu poznamy kilka szczegółów na temat nowego Galaxy F. Koreański producent zdaje sobie sprawę, że nie byłoby dobrym pomysłem przyćmić Samsunga S10 pełną premierą. Dlatego podejrzewamy, że firma rzuci tylko krótki wgląd w ostateczny projekt Galaxy F. Być może pojawi się też przybliżony pomysł, kiedy telefon trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku.