Meble

Meble Feng Shui – dwa stoły inspirowane naturą

Nowoczesny projekt rzeźby stołu

Przedstawiamy dwa ekscytujące projekty inspirowane naturą. Projekty stołów są relaksujące dla zmysłów i są dla nich idealne Placówka Feng Shui do salonu.

Meble Feng Shui – stół inspirowany parkiem narodowym w Korei

Rzeźba górski krajobraz z drewna

Czego potrzebujesz do jednego? Placówka Feng Shui? Purystyczna kolorystyka, wyraziste linie i pewna kolejność mebli. Styl życia inspirowany Feng Shui powinien wyglądać na zrelaksowany. Stół jest centralnym punktem wnętrza. Przedstawiamy Państwu mebel, który z pewnością przyciągnie wzrok. Tabela była datowana Grupa projektowa nic  zaprojektowany i zainspirowany parkiem narodowym w Korei. Utalentowani projektanci umieścili w stole rzeźbę, która odzwierciedla krajobraz, góry i dolinę. Park Mt.Mudueung niedawno obchodził jubileusz, a w ramach obchodów zatrudniono wielu projektantów z całego kraju, aby w swoich projektach zaprezentowali piękno natury. Efekt końcowy jest fascynujący i idealnie nadaje się do salonu w stylu Feng Shui.

Obiekt Feng Shui – stolik do herbaty

Filiżanka herbaty woda faluje nowoczesny design mebli

Kolejny projekt – stolik do herbaty autorstwa Jeonghwa Seo i Hanny Chung – jest do tego idealnym uzupełnieniem Placówka Feng Shui. Projektanci chcieli odzwierciedlić ruch wody. Powierzchnia stołu wygląda jak lustro wody – jeśli na stole postawimy filiżankę, woda się marszczy. Nowatorski projekt został zainspirowany relacjami między ludźmi w Azji. Istnieje przekonanie, że nawet drobne zmiany w życiu jednej osoby mogą mieć wpływ na życie całego Kościoła. Mebel będący symbolem więzi między ludźmi został zaprojektowany i wykonany w ramach pracy dyplomowej młodych projektantów.

Relaks dla zmysłów – purystyczne kolory

feng shui zen czujący salon

Stół o wyglądzie architektonicznym

krajobraz górski w kolorze białym

Inspirowany parkiem przyrody w Korei – projekt stołu

nowoczesny design stylowy dodatek do wnętrza

Konstrukcja naśladuje ruch wody

Falowanie wody stołowej Feng Shui

Powierzchnia stołu wygląda jak poziom wody

Natura fal wodnych inspiruje Feng Shui