Moda

Moda zimowa 2013 – złoty to modny kolor na sezon zimowy

moda zimowa 2013 złote sukienki projektantów na wybiegu

To czas obfitego przepychu i ekstrawagancji w jasnych ubraniach. Jak znaleźć złoto jako kolor? Kojarzymy to nie tylko z umierającą urodą serialu o Jamesie Bondzie „Goldfinger” czy złotym światem Versace Couture lat 90. Wszystkie magazyny modowe, które mają swoje główne artykuły poświęcone nadchodzącym wakacjom, wciąż błyszczą złotem na pierwszych stronach. Bo złoto to kolor tego sezonu zimowego. Złoto jest modne i modne na świecie Moda zimowa 2013!

Moda zimowa 2013 – powrót złota

moda zima złoty trend biżuteria świeci

Przez lata zakładaliśmy, że złoto już nie pasuje do naszego stylu. Ale teraz nadszedł czas na jego genialny powrót. Pośród mieszanki minimalizmu, romantyzmu, baroku i gotyku, złoto jest naturalnym dodatkiem do naszej modowej sylwetki. Poza tym nie chodzi tylko o złote dodatki, ale także o złoto w naszej szafie, to jest na ubraniach i butach. Eksperci zauważyli powrót złota do mody już zimą 2012 roku, ale dziś nadszedł czas: złoto podbiło suknie wieczorowe i dodatki, widać to nawet w naszych codziennych ubraniach.

Moda zimowa 2013 na wybiegu

sezon zimowy 2013 złoty trend projektant wybiegów

Zakłada się, że kobiety wyglądają uroczo w życiu codziennym jako coś całkowicie naturalnego. Widać złote botki, swetry i torebki, to mocne akcenty w ulicznym stylu świadomych mody kobiet. Ponieważ złoto świętuje swój wielki powrót w modzie!

złote swetry są modne

moda zimowa 2013 złoty sweter trend metaliczny wygląd

złote perły, naszyjniki i makijaż

moda zimowa 2013 złota odzież biżuteria torby makijaż

elegancki strój zimowy w kolorze złotym

moda zimowa 2013 złote damskie buty ubierają biżuterię sezon zimowy

moda zimowa 2013 złote cekiny damskie ubierają biżuterię