Moda

Inteligentny biznes spotyka francuski szyk – savoir-vivre!

Smart Business dresscode-wygląd-płaszcz-blazer-damski-stylowy

Niezależnie od tego, czy poznajesz klientów po raz pierwszy, negocjujesz z partnerami biznesowymi, czy przeprowadzasz rozmowy kwalifikacyjne: Abyś wyglądał na pewny siebie, pewny siebie i przekonujący w świecie biznesu, należy również wybrać idealny strój biznesowy. Inteligentny biznes sprawdził się jako odpowiedni dress code na reprezentacyjne imprezy i spotkania. Ekskluzywna odzież jest również wyrazem uznania i daje pewne korzyści podczas występów. Nacisk kładziony jest tutaj na wysokiej jakości tkaniny, ciemne kolory i starannie dobrane dodatki. Lepszy garnitur z bardzo dobrym wykonaniem niż komplet w średniej jakości.

Jak kobiety stylizują elegancki strój biznesowy?

Smart Business dresscode-damski-garnitur-szara-żakiet-w kratę

Garnitur do spodni jest zawsze odpowiednim strojem do życia biznesowego i jest udaną symbiozą kobiecego wyglądu z męskim akcentem. Dzięki miękkim liniom i wysokiemu komfortowi noszenia nadal jest popularnym klasykiem i idealnie nadaje się do eleganckiego biznesowego wyglądu. Kombinezon damski można z łatwością skomponować z topem wykonanym z różnych materiałów, kolorów i wzorów. Odpowiednia jest również modna sukienka typu shift. Marynarki damskie można łączyć na wiele sposobów i nadać całościowi ostateczny szlif.

Inteligentny biznes na pewno robi dobre wrażenie

Smart Business Dress Code - Mężczyźni - Garnitur - Marynarka - Krawat

Dla mężczyzn: wysokiej jakości garnitur z krawatem i biała koszula. Czerń, szarość oraz błękit i brąz charakteryzują modę biznesową w firmach. Nie pozostawiaj swojego efektu przypadkowi, ale podejmij świadomą decyzję. Zainwestuj w wysokiej jakości markową modę, która jest odpowiednia zarówno dla biznesu, jak i może inspirować swoim eleganckim szykiem.

Projektant mody Daniela Hechtera

Elegancki biznes dresscode-kobiety-mężczyźni-daniel-hechter-designer-fashion

Francuski szyk w doskonałej jakości: Z Projektant mody Daniela Hechtera w biurze lub na co dzień jesteś zawsze ubrany ponadczasowo i nowocześnie. Grupą docelową marki modowej są świadome mody kobiety i mężczyźni, którzy wiedzą, czego chcą w życiu i jak mogą to osiągnąć. Francuzi nazywają to „savoir-vivre” – sztuką cieszenia się życiem. Dosłownie tłumaczy się to jako „zrozumieć, jak żyć”. Marka Daniel Hechter żyje tym mottem i oferuje ten francuski styl życia w jego najpiękniejszej formie.

Ubrana ponadczasowo i nowocześnie w biurze lub na co dzień 

smart-business-dresscode-czarne-białe-buty-akcesoria-kobiety-męskie

Eleganckie garnitury biznesowe, modne marynarki, sukienki, bluzki i dodatki z kolekcji damskiej i męskiej zachwycają wysokiej jakości wzornictwem i doskonałym komfortem noszenia. Daniel Hechter jest w 350 sklepach i 2500 wielomarkowych punktach sprzedaży na całym świecie, ale wirtualny look zawsze się opłaca. Dopasowujące się do figury kroje, doskonałe wykonanie i purystyczny styl: kobiety i mężczyźni mogą przeglądać w sklepie internetowym do syta i odkrywać wyjątkowy wybór odzieży premium w przystępnej cenie.

Designerska moda dla szerszego grona odbiorców i w przystępnych cenach

smart-business-dresscode-męski-garnitur-slim-fit-granatowy

Moda Daniela Hechtera jest niezwykle wszechstronna i ujawnia wiele możliwych kombinacji. Dzięki eleganckiej marynarce możesz zmienić codzienne, ponadczasowe podstawy w takie, które sprawią, że na kolejnym spotkaniu biznesowym będziesz wyglądać zupełnie inaczej. Oprócz eleganckiego stylu dla świata pracy, Daniel Hechter oferuje również wysokiej klasy, sportowy wygląd, który oferuje dużo miejsca na spontaniczność w życiu codziennym. Marka projektantów jest uważana za stylową, kosmopolityczną i kreatywną.