Meble

Wygląda na to, że szaro-żółta sofa została rozcięta nożem

sofa w szarym i żółtym stołku projekt mebli Schlitz

W dzisiejszych czasach istnieje niezliczona ilość oryginalnych mebli. Niemniej jednak każdy z nich jest naprawdę imponujący na swój sposób i może być postrzegany jako dzieło sztuki. To samo dotyczy tego Szara i żółta sofa, które chcielibyśmy przedstawić w tym artykule. Projekt pochodzi od brytyjskiej Charlotte Kingsworth. Istnieje również stołek pasujący do sofy.

Szaro-żółta sofa z dopasowaną podnóżkiem

sofa w kolorze szarym i żółtym na umeblowanie w nowoczesnym stylu

Cechą szczególną projektu jest to, że wydaje się, że meble zostały rozcięte nożem. Tworzy to szczelinę w stołku, która doskonale nadaje się również do przechowywania czasopism lub innych rzeczy. Sofa znów wydaje się otwierać jak rana, przez co „wysuwa się” żółta tkanina. Odzwierciedla to oryginalne siedzisko.Ponadto sofa ma kształt walca. Pozostałe tetilia są szare. Szaro-żółta sofa i taboret również mają proste metalowe nogi. W przypadku sofy kończą się one półokrągłym kształtem obejmującym sofę. Jednocześnie skórzany pasek w jasnym kolorze chroni tkaninę sofy przed ścieraniem.

Sofa szaro-żółta – metalowe nogi

sofa szara żółta noga metalowy nowoczesny okrągły skórzany pasek

Poniżej możesz rzucić okiem na jeszcze kilka zdjęć nowoczesnej i niezwykłej sofy w kolorze szarym i żółtym. Na pewno będziesz chciał później taki model. I jak sądzimy, będzie dobrze wyglądać w każdym nowoczesnym stylu umeblowania!

Żółta szczelina w szarym stołku

pomysł na kanapę w kolorze szarym żółtym

Szary taboret sofy ze szczeliną do przechowywania czasopism

sofa w kolorze szaro-żółtym stołkiem magazynowym z gniazdem

Szkic sofy autorstwa Charlotte Kingsworth

sofa szaro-żółta szkic projekt Charlotte Kingsworth

Zaprojektowane przez Charlotte Kingsworth.