Meble

Włoskie meble od Zanaboni – klasyczne i nowoczesne

Włoskie-meble-by-Zanaboni-nowoczesne-pikowane-fotele

Włoska firma meblowa Zanaboni rozpoczęła działalność w 1967 roku. Firma stała się popularna dzięki kreatywnym i innowacyjnym pomysłom na meble w stylu vintage, które pasują do współczesnego stylu życia. Trudnym, ale ciekawym zadaniem stało się prowadzenie koncepcji projektowej dla firmy. Dążenie do zbliżenia klasyki do nowoczesnych rezultatów Zanaboni Meble włoskie w obu stylach. Dwa kierunki w produkcji firmy to klasyka i nowoczesność. Obie są wynikiem wysokiej jakości pracy i eleganckiego kunsztu Zanaboni. Tworzą inną atmosferę w domu.

Meble włoskie marki Zanaboni – klasyczne

Włoskie-meble-by-Zanaboni-bogato-zdobione

Najpierw przedstawiamy Meble włoskie z kolekcji klasycznej. Jest to elegancka kolekcja vintage, która jest bardzo cenna dzięki bogatej ilości dekoracji i detali. Kolekcja tworzy dramatyczne otoczenie o silnym klasycznym charakterze, a poczucie przestrzeni oznacza czasy historyczne, które ożyją dzięki temu wspaniałemu projektowi. Ale style vintage to tylko połowa emocji, które ta włoska firma meblowa oferuje współczesnym klientom.

Włoskie meble od Zanaboni- nowoczesne

Włoskie-meble-by-Zanaboni-białe-skórzane-meble do salonu

Drugi kierunek jego pracy, nowoczesna kolekcja, jest równie ekscytująca jak klasyczna. Tą kolekcją Zanaboni chce ujawnić inny rodzaj pomysłów na wnętrze – ten, który opiera się na minimalistycznym uczuciu i prostym pięknie. Meble włoskie z kolekcji modern tworzą jasną i czystą atmosferę, ale wciąż niebanalne nawiązanie do klasyki, która jest niewątpliwie największą pasją firmy.

całkowicie biały

Włoskie meble z kolekcji Zanaboni do jadalni

Obie specjalne kolekcje włoskiej firmy meblarskiej są wynikiem ciężkiej pracy i eksperymentów. Ich różne cechy zapewniają większy wybór dla współczesnego klienta. Jeśli chcesz zobaczyć klasykę i nowoczesność w najlepszym wydaniu, spójrz na poniższe zdjęcia.

KH Christova

Fotel skórzany

Włoskie-meble-by-Zanaboni-nowoczesne-skórzane-fotele

fotel królewski w kolorze fioletowym

Włoskie-meble-by-Zanaboni-królewskie-fotele

czarny i biały

Włoskie meble-by-Zanaboni-czarno-białe

Aksamitna tapicerka

Włoskie-meble-by-zanaboni-velvet-boazeria

Aksamitne krzesła

Włoskie-meble-przez-Zanaboni-czerwone-aksamitne-krzesła

Szezlong

Włoska-meble-by-Zanaboni-czerwona-aksamitna-sofa

Sofa Orfeo

Meble-włoskie-zanaboni-orfeo-sofa

srebrny aksamit

Włoskie-meble-by-Zanaboni-szara-velvet-boazeria

klasyczny i królewski

Włoskie-meble-z-kolekcji-klasycznej-Zanaboni

beżowy i złoty  Włoskie-meble-by-Zanaboni-beżowe