Meble

Szafa szyta na miarę: tak zaplanujesz funkcjonalną i stylową garderobę

Czasami jest zaczarowany. Sklepy meblowe w okolicy są pełne, wystawionych jest wiele setek szafek. Ale z tym mylącym wyborem żadna szafa nie pasuje do twojego salonu. Niektóre szafki są za duże, inne za małe. W przypadku niektórych szafek projekt nie jest atrakcyjny lub projekt nie spełnia wymagań dotyczących dostępnej przestrzeni do przechowywania. We wszystkich tych przypadkach szafa szyta na miarę to właściwy wybór. Bo jeśli mebel jest specjalnie wykonany do własnego salonu, nie musisz iść na żadne kompromisy.

Szafa szyta na miarę: Twoja wyobraźnia nie ma granic!

Wskazówki dotyczące planowania garderoby na zamówienie

Najmniejsze wymagania pod względem wzorniczym ma „klasyczna” szafka stojąca sama na ścianie. W rzeczywistości w tych prostych przypadkach często można użyć szafek ze sklepów meblowych. Ale kiedy sytuacja jest nieco bardziej skomplikowana, to musi Szafa szyta na miarę tutaj.

W wielu mieszkaniach znajdują się narożniki i nisze, które często mają dziwne wymiary. Pod schodami lub w salonie o specjalnym planie piętra szafki muszą być specjalnie dopasowane do rzeczywistych okoliczności. Dzięki szafce do salonu na wymiar nie ma ograniczeń dla Twojej wyobraźni.

Szafa szyta na miarę: stwórz przestrzeń dzięki szafie szytej na miarę!

Zaplanuj swoją garderobę na miarę z drzwiami z lustrem i szafką na buty

Stwarza to lepszą jakość życia, zwłaszcza w małych salonach. Jeśli sprytnie wykorzystasz dostępną przestrzeń, możesz stworzyć ogromną ilość miejsca do przechowywania przy niewielkim wysiłku, bez nadmiernego ograniczania i tak już ograniczonej przestrzeni. Zaprojektowana indywidualnie do każdego salonu meblościanka ze swoimi specjalnymi cechami w końcu oferuje mieszkańcom przestrzeń i przestrzeń do przechowywania, której od dawna pragnęli.

Szafka na każdy gust

Indywidualne planowanie garderoby w przedpokoju lub garderobie

Indywidualna szafa pasuje do mieszkania nie tylko pod względem gabarytów. Nie ma potrzeby iść na kompromis w kwestii wzornictwa. Niezależnie od tego, czy szukasz mebli do starego wiejskiego salonu, czy nowoczesnego loftu, tutaj możesz uwzględnić wszystkie życzenia projektowe klienta. Dostępne są różne materiały i powierzchnie.

Szafy szyte na miarę nie są towarem luksusowym!

Planowanie szaf na wymiar w pokoju dziecięcym Wskazówki dotyczące oszczędzających miejsce systemów przechowywania

Każdy, kto myśli o zrobieniu szafki, na początku się zawaha, ponieważ oczekuje się, że koszty będą bardzo wysokie. Oczywiście – meble na wymiar będą zazwyczaj nieco droższe niż meble, które można kupić w sklepach meblowych. Ale kiedy ceny są dokładnie obliczone, często pozytywna niespodzianka jest duża: różnica w cenie nie jest tak wyraźna. Zwłaszcza jeśli weźmiesz pod uwagę, że jest to szafka indywidualna, w której nie musisz iść na kompromis, warto.

Może to potrwać trochę dłużej!

Szafka na wymiar w sypialni ze skośnym sufitem

Jednak liczne zalety szafy na wymiar mają również wady. Może to potrwać trochę dłużej. Ponieważ szafki są produkowane jako pojedyncze sztuki i dlatego nie są od razu dostępne – wystarczy podjechać do sklepu meblowego, kupić szafkę do salonu, zabrać ją ze sobą i ustawić wieczorem w mieszkaniu – to po prostu nie jest możliwe przy szafka szyta na miarę. Często zdarza się, że na nowy obiekt trzeba czekać znacznie dłużej. Gdy szafka zostanie dostarczona, możesz spodziewać się własnej indywidualnej szafki w salonie.