Meble

Stolik biurkowy LED do innowacyjnego wyposażenia biura

biurko led stołowe różowe światło nowoczesne meble biurowe

To biurko to idealny wybór dla osób, które nieustannie poszukują innowacji, które uprzyjemniają codzienność, a w tym przypadku dzień pracy. Z Stolik biurkowy LED można wygodnie ustawić wyżej lub niżej w zależności od potrzeb, dzięki czemu nie musisz już polegać na krześle biurowym lub fotelu. Zamiast tego możesz używać biurka z dowolnym rodzajem i rozmiarem krzesła, a nawet pracować z kanapy. Biurko osiąga minimalną wysokość 64 cm, którą można przedłużyć do 130 cm. Aby to zrobić, wystarczy ręcznie obsługiwać czujnik, po czym innowacyjne biurko LED Tableair dostosowuje się automatycznie.

Stolik biurkowy LED z funkcją regulacji wysokości

biurko led innowacyjny wybór kolorów nowoczesny projekt biurowy kolorowy

Ale to nie wszystko! Aby projekt optyczny był doskonały, biurko LED Tableair, jak sama nazwa wskazuje, ma efektywne światła LED, które oferują paletę 8 różnych kolorów, w tym niebieski, czerwony i różowy. Możesz wybrać dowolny kolor i sprawić, że Twój dzień pracy będzie bardziej radosny i kolorowy.

Biurko LED Tableair świeci w różnych kolorach

Regulowana wysokość aplikacji biurowej na biurko

Oprócz nowoczesnej bieli możesz wybrać spośród trzech innych kolorów, a mianowicie czarnego, ciemnego orzecha i jasnego drewna wiśniowego, dzięki czemu możesz idealnie dopasować kolor biurka LED Tableair do swojego biura lub pokoju. Oprócz bieli, nogi stołu dostępne są również w kolorze czarnym lub szarym, a nawet możesz wybrać kolor przewodu między białym a czarnym.

Biurko z oświetleniem LED w kolorze niebieskim i turkusowym

led biurko tableair blask zielony niebieski nowoczesny

W biurku LED Tableair nie brakuje również nowoczesnej technologii. Ponieważ oprócz dwóch portów AC i dwóch portów USB do szybkiego ładowania różnych urządzeń, istnieje praktyczna aplikacja. Służy do regulacji samego biurka ze smartfona lub tabletu. Dotyczy to zarówno regulacji wysokości, jak i wyboru koloru świateł LED. Jeśli nie jest to jednocześnie praktyczne i innowacyjne biurko!

LED-biurko-tableair-app-praca-stojąca-pozycja

Zgodnie z wynikami różnych studiów przypadku i rekomendacjami ekspertów ds. ergonomii, zespół TableAir również je posiada Aplikacja szkoleniowa zaprojektowany, aby pomóc użytkownikom łatwiej przyzwyczaić się do nowej stacji roboczej siedząco-stojącej. Aplikacja zaleca stanie i siedzenie w różnych odstępach czasu oraz tworzy spersonalizowany program treningowy. Jednym z głównych nieporozumień dotyczących stojących biurek jest to, że musisz stać cały dzień. Prawidłowe przejście i rozwój nowego nawyku ma ogromne znaczenie, w przeciwnym razie praca w pozycji stojącej może prowadzić do bólu pleców, ramion i stóp.

Cyfrowy zegarek na rękę LED na biurko

Użytkownik określa swoje zwykłe godziny pracy i swoje dotychczasowe doświadczenia z biurkiem stojącym i tworzy swój osobisty program treningowy. Powiadomienie jest wysyłane na telefon komórkowy lub zegarek Apple, gdy zalecana jest zmiana pozycji. Możesz regularnie sprawdzać swoje rzeczywiste postępy treningowe i porównywać je z zalecanym programem treningowym. Monitor w aplikacji oblicza również, ile kalorii zostało spalonych podczas stania podczas pracy.

LED-desk-tableair-app-harmonogram-stand-sit

Bezpłatna aplikacja szkoleniowa TableAir jest kompatybilna z każdym biurkiem stojącym na rynku, nawet jeśli zbudowałeś ją samodzielnie.

Biurko LED Tableair – innowacyjne meble do biura

wyposażenie biura biurkowego innowacyjne ustawienie czujnika aplikacji

Nowoczesne biurko w kolorze białym z oświetleniem LED 

biurko led światła białe zielone biuro

Stolik biurkowy LED z szarymi nogami i czujnikiem

LED biurko tableair biały szary czujnik nóg,

Biurko Tableair.