Meble

Stół z litego drewna z pnia drzewa – wnętrze autorstwa Zorzi

stół z drewna litego z bali-design-stół do jadalni-kominek-okno frontowe

Pomieszczenia mieszkalne na planie otwartym są bardzo nowoczesne. Sprawiają, że mniejsze pomieszczenia wydają się bardziej przestronne, nie zaburzając intymnej atmosfery. Ale obszary na planie otwartym są nie tylko bardzo odpowiednie w środku. Jeśli chcesz czuć się swobodnie i jednocześnie blisko natury w swoim ogrodzie, możesz również wybrać do niego otwarty projekt. Jak możesz to robić? Po prostu pomijając ściany i ogrodzenia. Zrobiono to również w poniższym przykładzie. Jest to dom z nowoczesnym wyposażeniem, w tym jeden Stół z litego drewna z dziennika znajdującego się w Yallingup w Australii. Projekt opracował Adrian Zorzi.

Stół z litego drewna i nowoczesne krzesła

stół-lite drewno-jadalnia-otwarte-wnętrze-podłoga-pomysł-ciepły-ambient

Brak ogrodzenia sprawia, że ​​z wnętrza domu za pomocą stołu z litego drewna, wykonanego z pnia drzewa, roztacza się niepowtarzalny widok na łąkę, oczko wodne i pomost. Przyczynia się do tego również duży front okienny w salonie o długości 10 metrów.

Stół z litego drewna w jadalni

stół-lite drewno-kamień-kominek-kość-kości słoniowej-nowoczesne-krzesła-design

W tym wnętrzu zachwyca nie tylko stół z litego drewna. Jego lekko rustykalny wygląd wspaniale łączy się z nowoczesnym wzornictwem krzeseł. Dostępna jest również atrakcyjna podłoga laminowana o lekkim wyglądzie.

Salon ze stołem z pnia drzewa

stół-lite drewno-australia-projektowanie-wnetrz-salon-czarna-skórzana-sofa

Boczny stolik w salonie również przyciąga wzrok. Stolik z litego drewna stoi tuż obok imponującego zestawu sof z brązowej skóry, który sprawdza się w jasnym otoczeniu.

Drewniany taras

stół-lite drewno-taras-design-drewno-dach-miejsce do siedzenia

Deski można również nazwać drewnem litym. Ponieważ lite drewno wydaje się być również ważnym elementem wystroju wnętrza tego domu, zastosowano je również na tarasie. Kuchnia na zewnątrz, sześciokątny stół z litego drewna i krzesła ogrodowe stoją na ciemnej drewnianej podłodze, którą z kolei chroni przed wiatrem i słońcem dach.

Płytki o wyglądzie kamienia

lite drewno-stół-adrian-zorzi-łazienka-stone-look-płytki-beżowa-umywalka

Design łazienki jest tak samo niezwykły jak stół z litego drewna. Nie tylko okno w strefie prysznica tworzy jasną atmosferę. Połączenie białych płytek i beżowej optyki kamienia również przyczynia się do wyjątkowego wnętrza.

Ganek domu na poziomie podłogi

lite drewno-stół-ogród-projektowanie-łóżka-kamienie-taras

Aby wielką charyzmę stołu z litego drewna można było odnaleźć również na zewnątrz, po prostu postawiono ławkę z litego drewna. Stąd możesz spojrzeć na atrakcyjny ogród i odpocząć.

Duża sadzarka 

stół-lite drewno-żwir-podłoga-belki-czarny-kamień ogród-inspiracja-strefa mieszkalna

Stół z litego drewna wykonany z pnia drzewa – Do projektowania ogrodu na małym dziedzińcu używa się nie tylko dużych kamieni, które tworzą ładny ogród skalny. Duże, nowoczesne donice w kolorze czarnym również przyciągają wzrok i wspaniale komponują się z kratkami.

Śródziemnomorski styl

stół-lite-drewno-yallingup-pergola-drewno-belka-ciemny

Nie tylko drewno, a tym samym również stół z litego drewna wykonany z pnia drzewa nadaje rustykalnego lub śródziemnomorskiego charakteru. Duży wkład w to mają również jasne kamienne ściany, które zdobią zarówno wnętrze, jak i zewnętrze.

Taras na dachu

lite-drewno-stół-dach-taras-kamień-ściana-naturalne-materiały-balustrada

Każdy, kto posiada taras na dachu i lubi spędzać tam dużo czasu, może wykorzystać tak minimalistyczne stołki nie tylko do picia kawy. Śródziemnomorski styl można również rozszerzyć o kolejny stół z litego drewna, tworząc w ten sposób specjalną przestrzeń do relaksu.

Stół z litego drewna – Otwarty ogród

stół-lite drewno-krajobraz-kamień-trawnik-fasada-białe-drewno

Minimalistyczny projekt ogrodu charakteryzuje przestrzeń zewnętrzną tego domu ze stołem z litego drewna wykonanym z pnia drzewa. Posiadłość zdobi tylko trawnik i duże kamienie. W ten sposób zapobiega się przeszkodom, które mogłyby zakłócić widok.

Kominek

stół-lite-drewno-okrągły-taras-misa-ognisko-metal-trawnik-otwarty-ogród

W tej części wypoczynkowej nie ma miejsca na stół z litego drewna, ale to w żaden sposób nie przeszkadza właścicielom w miłym wieczorze przy ognisku i na świeżym powietrzu. Jest to możliwe dzięki misie ogniowej o rdzawym wyglądzie.

Dom z widokiem na staw

stół-lite drewno-staw-przyroda-działka-kładka-wzgórze-krajobraz

Tutaj możesz zobaczyć powód projektu otwartego ogrodu. Dom ze stołem z litego drewna wykonanym z pnia drzewa wykorzystuje naturalny staw, aby nadać ogrodowi naturalny wygląd.

Most z litego drewna

stół-lite-drewno-na zewnątrz-naturalna-nasadzenia-architektura-stawu

Na istniejącym pomoście można cudownie cieszyć się stawem i słuchać rechotu żab. Stół z litego drewna wykonany z pnia drzewa to bynajmniej nie wszystko, co dom i jego posiadłość ma do zaoferowania pod względem wspaniałych rzeczy.

Zaprojektowane przez Adrian Zorzi.