Meble

Smania – bajeczne designerskie meble z Włoch

designerskie meble włochy by smania wood

Wytwórca Smania produkuje unikatowe i bajeczne Designerskie meble z Włoch w. Kolekcja mebli jest wykwintna i luksusowa. Bogata wizja i skomplikowane zdobienia sprawiają, że trudno uwierzyć, że te meble powstały w XXI wieku. Włoski producent zajmuje się produkcją mebli od 1979 roku. Są to jedne z najbardziej luksusowych i bogatych projektów mebli z Włoch dostępnych w tej chwili.

 Designerskie meble z Włoch – tradycja spotyka innowację

designerskie meble włochy od smania office

Za każdym meblem kryje się historyczny kontekst. Rzemieślnicy w Smanii stosują wiele tradycyjnych metod produkcji z przeszłości, ale zawsze łączą je z nowinkami technicznymi z teraźniejszości. „La Brianza” to fascynująca dzielnica na obrzeżach Mediolanu. Jest historyczne miejsce, w którym „Artigiani di Mobili”, specjalni rzemieślnicy meblarscy, są nadal najpiękniejsi Designerskie meble z Włoch produkować. Większość z tych ekskluzywnych kawalerek znajduje się w domach jednorodzinnych. Niezwykle wysoka jakość ręcznie wykonanych mebli przyciąga ludzi biznesu i kolekcjonerów z całego świata. Smania zamawia tam swoje ekskluzywne kolekcje mebli.

 Designerskie meble z Włoch – wyjątkowy kunszt

designerskie meble włochy od smania blue chair

Proces produkcji tego Designerskie meble z Włoch jest bardzo skomplikowane i czasochłonne. Niepowtarzalne linie i bajeczne ozdoby może wykonać tylko kilku niezwykle wykwalifikowanych rzemieślników. W tym celu wybierane jest tylko najpiękniejsze drewno z danego sezonu, które następnie stylowo łączy się z bogatymi i delikatnymi niuansami kolorystycznymi. Bogaty efekt jest w końcu dopracowany do perfekcji dzięki użytym luksusowym tkaninom. Wybrane przez nas zdjęcia przedstawiają wyjątkowe meble, które zarówno niosą ze sobą ducha przeszłości, jak i oferują innowacyjne i żywe designerskie rozwiązania.

Luksusowe meble w kolorze niebieskim do salonu

designerskie meble z Włoch by smania salon

Designerska sofa z ciemnej skóry od Smania

designerskie meble z Włoch by smania sofa szara

Sypialnia o eleganckim designie w kolorze szarym

designerskie meble włochy z sypialni smania

Bogata strefa wejściowa z niebieskim fotelem

designerskie meble włochy od smania lounge blue

Luksusowe meble biurowe z Włoch

designerskie meble włochy od smania büro