Meble

Qubing – system regałów modułowych daje nieograniczone możliwości

Qubing kolorowy system organizacji pokoju dziecięcego

Jeden panel, nieograniczone możliwości. Modułowy system regałów można łatwo przekształcić. Dzięki elementowi podstawowemu, panelowi z tworzywa sztucznego, można wykonać niezliczone warianty w wielu kolorach, od kredensu, przez część wypoczynkową, po system organizacji w pokoju dziecięcym – i to wszystko bez młotkowania lub śrub.

Modułowy system regałów Qubing

Qubing rozszerza modułowy system regałów

Panele łączy się ze sobą za pomocą klipsów łączących, a dodatkowe narzędzia poszerzają możliwości: półki zamieniane są w szafki z zawiasami i magnesami na drzwiach, duże krzyże dzielą się na małe przegródki, cokoły zapewniają stabilny stojak, a uchwyty ścienne dają możliwość zawieszenia półka na ścianie. Wymiary modułu kostki to 385 mm, wymiary wewnętrzne 345 mm.

Modułowy system regałów – nowoczesny i wielofunkcyjny

Łączenie przegródek do książek w systemie regałów modułowych

Za pomocą konfiguratora na stronie Qubing możesz teraz przetestować, które moduły pokojowe można zaprojektować z panelami. Klient może złożyć swój produkt za pomocą kilku kliknięć bezpośrednio w przeglądarce, bez konieczności pobierania programu, zgodnie z osobistymi życzeniami i potrzebami oraz doświadczyć tego w 3D.

kolorowe plastikowe panele

System regałów modułowych Qubing panele plastikowe

Modułowy system regałów, który zdobył nagrodę red dot i był nominowany do nagrody German Design Prize, jest dostępny online od października 2012 roku. Koncepcja sklepu internetowego umożliwia niskie ceny, panel w jednolitym kolorze jest dostępny za 9,90 euro, a lakierowany za 19,90 euro.

Qubing system regałów modułowych pomarańczowa kuchnia

Dzięki kampanii „qubing homestories” fani qubing mogą ubiegać się o historię domu i wygrać swoją półkę marzeń o qubing. W pierwszej opowieści o domu qubing przedstawia Andi i Geraldine: Dwoje mających obsesję fanów Gwiezdnych Wojen. Wynik: moduł Superhero.

Firma qubing.de Johann Ehmann została założona w 2006 roku przez Johanna Ehmanna w Monachium w celu produkcji i sprzedaży systemu regałów qubing. Projekt produktu został opracowany wspólnie przez Ralpha Ehrnspergera i Johanna Ehmanna.

w kolorze fioletowym

Qubing system regałów modułowych wersja fioletowa

 Kredens w kolorze czarnym

Łączenie komody z systemem regałów modułowych System organizacji na czerwono

Qubing organizacji systemu regałów modułowych

w łazience

modułowy system regałów łazienkowych

Łączenie klipsów łączących system regałów modułowych