Meble

Przezroczysty akrylowy stolik boczny autorstwa Erica Pfeiffera – „Slot Table”

Stolik akrylowy AMAC eric pfeiffer

Wyobraź sobie mebel, który pasuje do wszystkich stylów wnętrz, ponieważ ma niesamowitą zdolność harmonijnego łączenia się w dowolnym miejscu. To właśnie czyni to wyjątkowym Akrylowy stolik boczny autorstwa Erica Pfeiffera dla AMAC obietnice! Elegancki i nowoczesny stół jest prawie całkowicie przezroczysty i dlatego nadaje się do każdego otoczenia.

Stolik akrylowy z wnęką na książki i czasopisma

nowoczesny stolik boczny przezroczysty dymny szary eric pfeiffer

Stolik boczny wykonany jest ze specjalnego kolorowego akrylu – wytrzymałego, lekkiego i wszechstronnego materiału. Przezroczystość i odblaskowa powierzchnia sprawiają, że pomieszczenie wydaje się większe. Przezroczystość materiału akrylowego ma wiele dodatkowych zalet. Możesz spróbować umieścić różne światła lub lampy obok stołu, aby uzyskać ładne efekty świetlne. W stole wbudowane jest idealne nacięcie do przechowywania czasopism lub książek.

Akrylowy stolik do góry nogami

akrylowy stolik kawowy przezroczyste czasopisma nacięcie eric pfeiffer

Każdy produkt ma twórczą inspirację, a inspiracją dla tego akrylowego stolika bocznego są klasyczne pudełka z serii M, które mają czysty i kwadratowy kształt. Uniwersalność stołu wynika z tego, że można go dowolnie zaaranżować – cięty nad, z prawej, z lewej lub z dołu. Po prostu obracając stół, możesz łatwo zmienić jego wygląd. Odpowiedni przykład nowoczesnych mebli z kreatywnym „skrętem”.

akrylowy stolik boczny eric pfeiffer książki z nacięciem dymny szary

Choć akrylowy stolik boczny jest przezroczysty i przejmuje właściwości otoczenia, nie można powiedzieć, że nie ma własnego charakteru. Projekt jest wyjątkowy i bardzo stylowy. Pod względem wielkości i wymiarów stół doskonale sprawdza się we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych. Ten designerski stół jest doskonałym przykładem tego, jak funkcjonalność i estetyka mogą się połączyć, tworząc niesamowity mebel.

    ułóż wszystko w porządku

akrylowy stolik boczny szary dym książki kolumna eric pfeiffer

kompaktowy i elegancki

akrylowy stolik eric pfeiffer salon nowoczesny

designerski stolik boczny przezroczysty dymny szary eric pfeiffer

półprzezroczysta i odbijająca światło powierzchnia

akrylowy stolik boczny eric pfeiffer półprzezroczysty szary akrylowy stolik boczny eric pfeiffer magazyny nacięcia akrylowy stolik boczny projektant eric pfeiffer producent amac

Rozmiar i wymiaryakrylowy stolik boczny eric pfeiffer wymiary rozmiar