Meble

Projekt krzesła Fabio Novembre – atrakcyjne krzesła relaksacyjne na zewnątrz

Projekt krzesła ogrodowego niebieski Novembre

Wyjątkowy Projekt krzesła łatwo rozpoznać indywidualny styl włoskiego projektanta i architekta Fabio Novembre. Atrakcyjny fotel bujany „56h” i fotel „36h” zostały zaprojektowane przez Novembre w 2012 roku dla włoskiego producenta mebli Driade. Oba projekty mają nowoczesny wygląd i zapewniają nieskomplikowany komfort.

Krzesło o ekskluzywnym wyglądzie

36 Fotel Fabio Novembre Design

„36h” przypomina tron, ale nadal zachwyca prostą koncepcją i delikatnie zaokrąglonymi krawędziami. „56h” to nowatorskie show-Projekt krzesła bez podłokietników, ale na pewno bardzo wygodny. Oba krzesła posiadają aluminiową ramę pokrytą tkaniną z tworzywa sztucznego. Niezwykle wytrzymały i odporny na warunki atmosferyczne materiał zapewnia szczególnie długą żywotność. Oba modele mogą być używane równie dobrze jako meble ogrodowe na tarasach lub w ogrodzie. Projekty są możliwe w różnych kolorach.

Przykład nowoczesnego projektu krzesła

Włoskie meble-Fabio Novembre

Urodzony w Lecce w 1966 Fabio Novembre z pewnością można uznać za znanego prowokatora w dziedzinie designu. Z jego ekscentrycznym Projekt krzesła czy wyrobił sobie nazwisko. W jego pracach często pojawiają się nagie ciała lub części ciała. Krzesła zaprezentowane w 2009 roku „Him & Wykonany z formowanego polietylenu, przypominający rzeźby, wywołał kontrowersyjne opinie. W swoim projekcie „Bądź swoim własnym mesjaszem” Novembre sfotografował się jako Jezus i prawdopodobnie spowodowało to kłopoty z Kościołem katolickim.

Produkty Fabio Novembre – prowokacyjne i eleganckie

Krzesła designerskie Novembre Włochy

Twórca artysty stara się budować mosty między tym, co wyobrażalne i możliwe. Po ukończeniu studiów architektonicznych w Mediolanie w 1992 roku przeniósł się do Nowego Jorku i Hongkongu, gdzie realizował swoje pierwsze prace projektowe. Następnie projektował obiekty architektury wnętrz, sklepy, hotele, bary, lobby, restauracje i salony. Od 2000 do 2004 Novembre był dyrektorem kreatywnym Bisazza. Pracował także dla Casamanii, Cappellini i Driady. Fabio Novembre nie specjalizował się w projektowaniu mebli do 2001 roku. Dziś jego studio znajduje się w Mediolanie.

Projektowanie mebli ogrodowych

Meble relaksacyjne na zewnątrz fotel bujany biały

Fotel bujany 56h

Swing krzesło designerskie meble projektowanie na zewnątrz

56 Fotel bujany atrakcyjny design

Designerskie krzesło 36h

Nowoczesne meble ogrodowe relaks w projektowaniu krzeseł

Fotel Fabio Novembre-Design Włochy

Pomysły na meble z Włoch

Krzesła ogrodowe 36h i 56h – seria Fabio Novembre

Seria projektowa mebli Fabio Novembre

Fotel bujany projekt Novembre 36h 56h