Meble

Okrągły drewniany stół zachwyca architektonicznym wyglądem

Okrągły stół wykonany z szerokiego blatu z drewna, łatwy do edycji

Okrągły stół z drewna, który zrobił na nas ogromne wrażenie – projekt utalentowanego duetu Barnby&Day został zaprojektowany i wyprodukowany w ramach nowego projektu Fundacji The Wish List. 10 legendarnych architektów, w tym Zaha Hadid, Norman Foster i John Pawson, zostało nauczycielami – pracowałeś w warsztacie z 10 młodymi projektantami i we współpracy stworzyłeś innowacyjny mebel. Meble będą dostępne od 15 września w Londynie w V&Wydane.

Okrągły drewniany stół – innowacyjny mebel firmy Barnby&Dzień

Pomysły projektowe okrągły kształt atrakcyjne ziarno

Utalentowany projektant Alex de Rijke wsparł Barnby i Day swoim projektem na temat „Meble marzeń – mebel, którego zawsze chciałem i którego nigdy nie mogłem znaleźć”. Wspólnie wpadli na pomysł okrągłego stołu. Ponieważ przy okrągłym stole wszyscy są tacy sami – a Ty możesz jeść, pić i po prostu cieszyć się byciem razem. Dodatkowo miękki, okrągły kształt jest bardzo atrakcyjny i działa odprężająco na zmysły. Właściwie idealny dodatek do minimalistycznego krajobrazu kuchennego, który może rozluźnić rygor wyraźnych linii szafek.

Zamiast twardego drewna szlachetny designerski mebel został wykonany z palisandru – drzewa Dahia są bardzo popularne w Ameryce, rosną bardzo szybko i dlatego są uważane za przyjazną dla środowiska alternatywę dla tradycyjnych gatunków drewna. Ponadto palisander można łatwo przerobić na okleinę i fascynuje swoim atrakcyjnym wyglądem – atrakcyjne czerwonawe słoje po prostu nie puszczają oczu.

Sam proces produkcji składał się z trzech etapów – najpierw wykonywano szkic, następnie obrabiano palisander, a na końcu dodatkowo polerowano powierzchnię. W efekcie powstał nowoczesny okrągły stół z drewna, który pasuje zarówno do wnętrz minimalistycznych, jak i eklektycznych.

Okrągły stół z drewna – atrakcyjne usłojenie nie pozwoli odejść oczom

Okrągły drewniany stół Wystawa mebli Targi Anglia Palisander

Okleina stołowa z prawdziwego drewna palisandrowego szlachetna

Okrągły stół rozluźnia rygor minimalistycznego wystroju ściany w jadalni

Okrągły drewniany stół drewniany stół wykonany z forniru z palisandru, designerskie meble projektoweNowoczesny, ale przytulny – okrągły stół

Okrągły stół z forniru z drewna laminowanego nowoczesny praktyczny

Szlachetny mebel zostanie wkrótce wystawiony w Anglii

Stół z palisandru wykonany w nowoczesnym kolorze słojów w kolorze czerwonym i żółtym

Stół z prawdziwego drewna palisandrowego z atrakcyjnym usłojeniem

Palisander atrakcyjny szeroki panel słojów łatwy w obróbce

nowoczesne meble stół do jadalni okleina z drewna okrągły kształt stabilny

Stół Drewno Jadalnia Proces produkcji Targi mebli Wystawa Londyn

stabilny designerski proces produkcji kawałków drewna

 Stół do jadalni z fornirem projektant nowoczesnych mebli wystawa w Anglii