Meble

Łóżka Hülsta – wysokiej jakości meble od ekspertów z tradycją

Hülsta łóżka nowoczesne-sypialnia-komfort

Hülsta to znany niemiecki producent mebli. Firma istnieje od 1940 roku i ma siedzibę w Stadtlohn. To także część nazwy firmy. Składa się on z nazwisk rodowych Hüls i Stadtlohn. Firma produkuje wysokiej jakości meble do wszystkich dziedzin wyposażenia. Ale już! by Hülsta skupia się bardziej na „młodości życia”. Meble tam składają się wyłącznie z prawdziwego drewna. W tym artykule chcielibyśmy zaoferować Państwu wybór Łóżka Hülsta wprowadzić. Ich imponująca jakość i świetne wzornictwo sprawiają, że są idealnym meblem do sypialni.

1. Łóżka Hülsta od Now! pudełko wiosna

teraz-boxspring-hulsta-łóżka-taupe-skórzana-pokrowiec-zagłówek

Teraz! Łóżka Hülsta z materacem sprężynowym. Twoje zagłówki są wyściełane i pokryte tkaniną. To sprawia, że ​​czytanie przed snem jest prawdziwą przyjemnością i pozwala całkowicie się zrelaksować. Twoje materace zapewniają optymalną pozycję do leżenia i nie obciążają pleców.

teraz-boxspring-hulsta-łóżka-skórzana-pokrowiec-ciemnoszary

2. Łóżka Hülsta – Teraz! elementy seria

teraz-elementy-hulsta-łóżka-pokrowiec-niski

Jeśli chcesz umeblować swoją sypialnię w nowoczesny sposób i dlatego nie chcesz ustawiać łóżka przy ścianie, ale na środku pokoju, ten model łóżek Hülsta jest idealny. Tył wezgłowia jest zakryty, aby dopasować.

3. Teraz! czas

teraz-czas-hulsta-łóżka-drewniana-stelaż-skórzana-zagłówek

Lubisz czytać książkę przed snem? W takim razie wybierz to stylowe łóżko, które opcjonalnie możesz otrzymać również z lampkami na gęsiej szyi. Czysty komfort jest na porządku dziennym!

teraz-czas-hulsta-łóżka-stalowe-nogi-białe

4. Teraz! nr 14

teraz14-hulsta-łóżka-lite-drewno-skórzany-zagłówek-brązowy

To nowoczesne, niskie łóżko nie tylko zapewnia spokojny sen, ale także zachęca do popołudniowej drzemki.

teraz14-hulsta-łóżka-miękkie-łóżko-główne-ecru-kolor

5. moja sprężyna domowa SUITE

my SUITE home box łóżko sprężynowe z wysokim pikowanym łóżkiem głównym

Również z łóżkami Hülsta w tych łóżkach otrzymujesz wysokiej jakości materace, dzięki którym leżenie staje się prawdziwą przyjemnością. Funkcje, które oferuje każdy materac, zapewniają maksymalny komfort. Już nigdy nie będziesz chciał wstać z łóżka.

my-SUITE-home-box-wiosna-hulsta-narzuta-z-taupe-taupe

6. Łóżka SERA Hülsta

sera-hulsta-łóżka-nowoczesny-design-szare

Model ten pokryty jest głównie tkaniną lub skórą, która jest dostępna w różnych kolorach. Jednak nóżki wykonane z drewna, lakieru lub wysokiego połysku tworzą akcent.

sera-łóżko-huelsta-tkanina-pokryta-stalowymi-nogi-jasne-drewno-deska

sera-hulsta-beds-free-floating-brown

Te i inne wysokiej jakości meble są na łamach Hülsta oraz Ale już! przez Hülsta, a także wielu innych sprzedawców, którzy sprzedają swoje meble. Dostępne są również szafy, szafki nocne i komody, które pasują do każdego projektu łóżek Hülsta. W ten sposób możesz idealnie i stylowo umeblować swoją sypialnię.