Meble

Odkryj nowości 2020 od Fermob! Wybraliśmy najważniejsze informacje

Fermob słynie z kolorowych mebli ogrodowych. Francuska marka prezentuje teraz nowości z kolekcji 2020. Stoły Rest’O i 1900 oraz krzesło i fotel Lorette wnoszą ze sobą świeżość i blask oraz wyczarują piękną atmosferę na zewnątrz. Dla biura Fermob przedstawia meble do siedzenia, taborety Luxembourg i stolik boczny BeBOP oraz wzbogaca 3 główne kolekcje o nowe stoły i wysokości siedzisk, aby uzyskać jeszcze więcej konfiguracji i opcji projektowych. Tutaj podajemy przegląd nowości.

Stoły Rest’O – Zaprojektowane przez Tristana Lohnera

Stolik restO, składany i praktyczny, wykonany z aluminium

Nowy aluminiowy stół o zabawnym, unikalnym designie, który stoi na 3 nogach z zaznaczonymi nasadkami na stopy: Dzięki wyjątkowo stabilnemu systemowi składania, ten stół można złożyć w mgnieniu oka i ustawić w dowolnym miejscu. Dzięki lekkości metalu i kompaktowemu kształtowi stół stanowi eleganckie i praktyczne rozwiązanie dla każdej przestrzeni zewnętrznej. Rest’O jest dostępny z okrągłym lub kwadratowym blatem.

Nowe stoły 1900: szykowne i bez dodatków – zaprojektowane przez Studio Fermob

Fermob Nowości 2020 Stoły z kolekcji 1900 zinterpretowane w nowoczesny sposób

1900 świętuje swój powrót w 2020 roku. Podstawa stołu została przeprojektowana w celu uzyskania bardziej współczesnego wyglądu, ale nadal ucieleśnia pewien francuski romantyzm i know-how marki. Również 2 nowe rozmiary (Ø 96 cm & Ø 117 cm) zostały wprowadzone.

Fotel i krzesło „Lorette” – Zaprojektowany przez Frédérica Sofia

Krzesła i fotele składane Lorette wykonane z aluminium

Seria Lorette została wprowadzona w zeszłym roku. Nowe fotele z kolekcji są dostępne w 2 wzorach siedzisk: wykonane w 100% ze stali lub tapicerowane skórą syntetyczną skai® outdoor. Krzesło dostępne w wersji składanej. Oba są ważnymi elementami, które uzupełniają i tak już wyróżniającą się kolekcję. Dzięki laserowo wyciętym wzorom na siedzeniu i części oparcia emanują ponadczasowo pięknym urokiem wiejskiego domu, który zawsze pozostawia niezatarte wrażenie w mieście.

Aluminiowe meble ogrodowe Fermob w kolorze czerwonym i pomarańczowym z kolekcji 1900

Stolik pomocniczy BeBOP – Zaprojektowany przez Frédérica Sofia

stolik bebop wykonany z aluminium

Pomysłowy zespół Fermob stworzył Bebop – przewiewny, lekki stolik boczny, który naturalnie pasuje do każdego miejsca i waży tylko 3,2 kg! Ze względu na prawie niewidoczne połączenie między częściami blat wydaje się unosić w powietrzu. Naprawdę oszałamiająca seria dostępna w wielu formatach i 24 kolorach.

Kolekcja Bellevie – Zaprojektowana przez Pagnon & Pelhaître

Meble ogrodowe Fermob w jasnych kolorach Kolekcja Bellevie

Współczesna kolekcja 2020, która odzwierciedla nasz styl życia: obejmuje około 12 modeli w programie, które dobrze prezentują się w strefie wypoczynkowej na tarasie, a także w aranżacji wnętrz. Szeroka gama i nowe stoły o połówkowej wysokości pozwalają na wiele konfiguracji i inspirują różnorodnością kolorów.

Nowości Fermob 2020 Kolekcja mebli ogrodowych Bellevie

Meble do siedzenia wytrzymują nawet najbardziej wymagające warunki klimatyczne dzięki tkaninie Sunbrella®, która w 100% nadaje się do użytku na zewnątrz. Zostało to opracowane wyłącznie dla Fermob przez firmę Dickson, międzynarodowy lider na rynku tkanin outdoorowych. Nawiasem mówiąc, z szacunku dla natury, Fermob przywiązuje również dużą wagę do ekoprojektu i recyklingu. Dlatego ich tkaniny outdoorowe w 100% nadają się do recyklingu.

Stołek Luxembourg – Zaprojektowany przez Frédérica Sofia

Nowości Fermob 2020 luxebmourg stołek

Taboret Luxembourg to nowość w tej słynnej kolekcji i jest dostępny w 2 wysokościach. Teraz rodzina powiększa się także o stołek barowy. Praktyczny, zajmujący niewiele miejsca i wytrzymały – oferuje wszystkie zalety słynnej kolekcji Luxembourg i łączy go ten sam oryginalny styl.

Nowe kolory Fermob 2020

Fermob nowe kolory 2020 miętowy zielony, pastelowy żółty i pudrowy szary

Od 1996 roku firma Fermob zawsze szukała wyrazistych i radosnych kolorów swoich mebli ogrodowych – od intensywnych po modne pastelowe niuanse. 3 nowe kolory znajdą się na Twojej karcie kolorów w 2020 roku: mięta lodowcowa, szarość gliny i sorbet cytrynowy.

Mennica Lodowa (Mięta Lodowa) to niebiesko-zielona biel, która wygląda świeżo i pastelowo. Klosz sam w sobie jest hitem lata, ale można go również doskonale łączyć z odważnymi kolorami. Czy to Scandi Chic, Vintage czy Tropical – pasuje do niemal każdego stylu i nadaje tarasom i salonom wyrafinowany, niezwykle świeży wygląd.

krzesła lorette z fermob 2020 w różnych kolorach

Sorbet cytrynowy (Mrożona Cytryna) to mocna pastelowa żółć, która ożywi każde wnętrze słonecznym akcentem. Swoją świetlistością kolor budzi letnie uczucia i zapewnia lekkość w pomieszczeniach i na zewnątrz.

nowoczesne meble ogrodowe z kolekcji Bellevie 2020 i stolik Bebop

Glina Szary to pudrowy odcień szarości, który jest bardzo zbliżony do naturalnego materiału i tym samym zbliża nas do natury. Pudrowa szarość jest idealnym kolorem mieszanym i równie dobrze prezentuje się w ciepłych, jak i zimnych kolorach. Połączenie ton w ton jest idealne na ultra-szykowny taras.