Meble

Nowoczesna fajka aluminiowa – futurystyczny dodatek do życia

zbuduj nowoczesny design włochy pomysły na akcesoria do domu

Kreatywność nie zna granic – zawsze, gdy wydaje Ci się, że widziałeś już wszystko w dziedzinie wyposażenia wnętrz i gadżetów, prezentuje się nowy, innowacyjny design. Tym razem pozytywnie zaskoczył nas Włoch Christian Zanzotti. Były projektant motocykli od zawsze pasjonował się pięknymi gadżetami i akcesoriami do domu. Te nowoczesna fajka wodna to jego pierwszy międzynarodowy projekt.

Nowoczesna fajka wodna o futurystycznym designie

palenie shiazo kamienie wymiana mosiężnej głowicy tytoniowej

ten nowoczesna fajka wodna z Christian Zanotti może być używany do palenia lub po prostu służyć jako piękny dodatek do domu. Minimalistyczny wygląd i korpus ze stali nierdzewnej po prostu nie puszczą oczu. Wykonana według najnowszych technologii /takich jak drukarka 3D/ z materiałów takich jak aluminium i mosiądz, ta futurystyczna fajka wodna z pewnością urozmaici wnętrze. Fani sportowych motocykli być może dostrzegą charakterystyczne detale w wykonaniu – nic dziwnego, bo Shisha inspirowana jest konstrukcją motocykli!

ten nowoczesna fajka wodna składa się z ośmiu części, które są łatwe w demontażu i montażu. Składa się z naczynia na wodę, zaworu, węża, składanego słupa dymu, głowicy tytoniowej i uszczelek. Po rozłożeniu fajka wodna jest zaskakująco kompaktowa i łatwa w transporcie.

Nowoczesna szisza jest fascynująca. Ale skąd pochodzi tradycyjna fajka wodna??

Pomysły na projekt akcesoria domowe konstrukcja aluminiowa mosiężna głowica tytoniowa

Shisha to w rzeczywistości fajka wodna, która pierwotnie pochodziła z Indii, a później została przywieziona do Europy i Ameryki. W krajach arabskich nadal regularnie pali się tytoń, podczas gdy w krajach europejskich tytoń jest w większości zastępowany suszonymi owocami. Dostępne są różne alternatywy dla tytoniu, takie jak kamienie Shiazo. W każdym razie, czy fajka wodna jest zdrowa / szkodliwa, pozostaje sporna. Jako symbol kultury arabskiej, nowoczesna szisza jest obecnie często popularnym dodatkiem do życia w obiektach inspirowanych tysiącem i jedną nocą.

Nowoczesny design fajki wodnej wykonany z mosiądzu i aluminium

Wąż z mosiądzu aluminiowego o konstrukcji modelu Shisha

Shisha można szybko zdemontować i ponownie złożyć

Kompletna kolumna węża dymowego uszczelnia zawory zbiornika wodnego

Szisza jest kompaktowa i może być używana jako akcesorium domowe

niski metalowy praktyczny uchwyt na wąż naczynie na wodę