Meble

Nowoczesne ogrzewanie zimą – 20 grzejników dekoracyjnych o świetnym designie

Ogrzewanie grzejnikowe ciier kryształy swarovski

Nowoczesne ogrzewanie zimowe odgrywa ogromną rolę, ale aby pasowało do Twojego nowoczesnego wystroju wnętrza, możesz zrobić kilka grzejniki dekoracyjne Wybierz. Możesz mieć komfortową temperaturę w swoim salonie, a także piękną dekorację ścienną. Zobacz nasze pomysły i ulubione.

Grzejniki dekoracyjne do nowoczesnego domu

grzejniki dekoracyjne wiosna design witaj tradycja nowoczesność

Z grzejniki dekoracyjne „Wiosna” Hellosa przenosi nas w przeszłość! Stylowa alternatywa dla tradycyjnych elementów może być instalowana pionowo lub poziomo i oferuje elegancką wszechstronność w Twojej nowoczesnej przestrzeni mieszkalnej.

Grzejnik dekoracyjny na ścianę

grzejniki dekoracyjne nowoczesne ogrzewanie brem wall deco

Nowa grzejnik dekoracyjnyBrem nadają się do każdej przestrzeni życiowej. Modele te przypominają dzieła sztuki i dostępne są w różnych stylach. Od art deco po minimalizm. Ten pokazany tutaj model wygląda bardzo prosto na ścianie.

55 pomysłów na okładziny grzejników & Kombinacje z meblami

Projektowanie nowoczesnego salonu – 81 pomysłów, obrazów, dekoracji i mebli

50 nowoczesnych grzejników do salonu i łazienki

Kwart autorstwa Karima Raschida dla Hellos

grzejnik dekoracyjny kwart karim rashid ścienny

Kto to powiedział grzejniki dekoracyjne nie może być modne? Zaprojektowany przez Karim Rashid, grzejnik Kwart firmy Hellos wygląda fajnie, nowocześnie i zachwyca nieszablonowym stylem. Efekt optyczny, który kreśli fale na ścianie, jest niezwykły.

Daisy z Hellos

nowoczesne oświetlenie ledowe w kształcie stokrotki grzejnika,

Modułowy grzejniki dekoracyjne? Daisy z Hellos. Grzejnik posiada zintegrowane oświetlenie LED, które można indywidualnie dopasować pod względem kształtu i koloru. Dzięki ładnej koloroterapii model jest zarówno estetyczny, jak i przydatny w domu.

Dogite z Caleido

Grzejnik cyfrowy Caleido salon

Kalejdo połączyła dom z fajnym designem grzejników w stylowy sposób. Model Digit jest zawsze w centrum uwagi, ale jest również bardzo funkcjonalny. Ten wzór jest idealny do salonu, ponieważ łatwo przykuwa uwagę i służy jako dekoracja ścienna.

Grzejniki dekoracyjne Cinier z kryształami Swarovskiego

nowoczesny grzejnik swarovski crystal grzałkaOgrzewanie grzejnikowe ciier kryształy swarovski

Dla wymagających klientów zespół z Ciniera wniósł do domu odrobinę migotania. Cinier prezentuje grzejniki dekoracyjne z kryształami Swarovskiego. Grzejniki Black Diamond i Cristal Yellow, zaprojektowane przez francuską projektantkę i artystkę Johanne Cinier, stanowią ekskluzywne akcenty w każdym domu. Jasnożółte i magiczne czarne palety kolorów tła dodają jeszcze więcej blasku.

Wytnij z Caleido

nowoczesne ogrzewanie grzejnikowe w łazience cut design caleido

nowoczesny kaloryfer do salonu caleido

Z grzejniki dekoracyjne Stal od Caleido jest idealna z dwóch powodów – utrzymuje ręczniki suche i ogrzewa pomieszczenie w chłodne zimowe miesiące. Nowoczesny grzejnik „Cut” posiada na swojej powierzchni trzy nacięcia, na których można powiesić ręczniki. Grzejnik został zaprojektowany przez Canepę Alessandro i jest przykładem wielozadaniowości. Zarówno w wersji poziomej, jak i pionowej Cut jest wartościowym dodatkiem do każdego nowoczesnego wnętrza.

„Rzeźbiarski” z Bremu

nowoczesna konstrukcja z kamienia rzeźbiarskiego,

Nowy „Rzeźbiarski” od Brem to pewny wyraz stylu Twojego domu. Z grzejniki dekoracyjne została stworzona przez francuskiego projektanta Michela Cinieri przy użyciu kamienia Olycale z regionu Pirenejów. Kształt składa się z kwadratów ułożonych jeden na drugim w przyjemnie zagadkowy sposób.

Losowo według Ad Hoc

grzejniki stalowe od adhoc urban chic

Doraźnie przedstawia nam „Random”. Wydaje się, że na ścianie jest coś więcej niż dzieło sztuki współczesnej. Choć model zapewnia wystarczająco dużo ciepła, jego świetny wygląd to przypadkowy bonus!

Grzejnik Ciussai z Ad Hoc

nowoczesne grzejniki ciussai adhoc szalik ogrodowy elastyczny

Grzejnik Ciussai doskonale sprawdzi się w miejskim loftowym mieszkaniu, gdzie oryginalność łączy się z przemyślanymi elementami nowoczesności. Ta metalowa lina wygląda naprawdę niesamowicie. Możesz go owijać, przesuwać, rozciągać i zginać, aby uzyskać niepowtarzalny efekt. Wygląda jak wąż ogrodowy, ale jest równie elastyczny i ma wiele zastosowań. Kreatywny projekt autorstwa Stefano Ragainiego i Giorgio Di Tullio.

Cegła ze Scirocco

grzejniki dekoracyjne lego brick design scirocco brick

Włoska firma Scirocco prezentuje nowe grzejniki dekoracyjne, gdzie innowacja techniczna łączy się z kolorowym wzornictwem. Zaprojektowany przez architekta Marco Baxadonne, „Cegła” to mały kolorowy klocek Lego z technologicznym sercem.

Milano przez Tubes

grzejniki dekoracyjne nowoczesny design rurki milano

nowoczesny grzejnik milano design przez rury

Te niezwykłe grzejniki hydrauliczne firmy Tubes noszą nazwę „Milano”. Podobnie jak tętniące życiem włoskie miasto, grzejniki Milano mają imponujący design. Wolnostojący grzejniki dekoracyjne w ten sposób możesz spojrzeć z innej perspektywy na ogrzewanie domu. Milano posiada specjalną podstawę, którą można zamontować w dowolnym miejscu.

“Calorisfero” z Deltacalor

Konstrukcja chłodnicy deltacolor

Dlaczego przedmioty użytkowe nie mogą nadać Twojemu domowi charakteru i stylu? To jest właśnie zaleta niezwykłego „Calorisfero” od Deltacalor. Ogrzewany projekt rur, który przesunął granice tradycyjnej koncepcji grzejników.

Systemy grzewcze Bambu, Quadro, Cube, Tao

nowoczesna kolekcja grzejników deltacalor

Kolekcja Deltacalor ma artystyczny i industrialny wygląd, który wzbogaci każdy nowoczesny dom ciepłem i stylem. Bambu, Quadro, Cube, Tao System to przykłady sztuki współczesnej.

  Linia obrazu z Deltacalor

dekoracyjny grzejnik lustrzany deltacolor

Inteligentny pomysł na łazienkę lub przedpokój – Image Line od Deltacalor. Z grzejniki dekoracyjne ma całkowicie lustrzaną powierzchnię. Jego minimalistyczny wygląd nie zepsuje Twojego nowoczesnego wnętrza.

Pączek z Antrax

grzejniki kreatywne nowoczesne ogrzewanie pączek antrax

Fajnie byłoby udekorować ścianę swojego loftu lub mieszkania tym okrągłym grzejnikiem. Pączek z Wąglik. Jeśli chcesz, aby ręcznik się ogrzał, połóż go na nim. Ten funkcjonalny i dekoracyjny mebel doskonale sprawdzi się w łazience lub sypialni.

Łamigłówki z Runtal

kreatywny grzejnik puzzle runtal pokój dziecięcy

Grzejnik puzzle od Runtal pełni również funkcję dekoracyjną. Koncepcja opracowana dla Runtal przez Claudio Colucci, zapewnia maksymalną elastyczność w użyciu obiektu. Płyty można wymieniać bezpośrednio na chłodnicy, jak chcesz.

Grzejnik Vasco Bryce

grzejnik nowoczesny Vasco Bryce aluminiowy łazienkowy

Z Vasco Aluminiowe grzejniki Bryce są trudne do zauważenia, ale skrupulatny geometryczny design nie pozostawi Cię obojętnym! Wszystkie wbudowane części są dyskretnie ukryte za grzejnikiem ściennym, dzięki czemu można patrzeć tylko na piękną fasadę.

przyjazne dla środowiska grzejniki Projectclima

nowoczesny projekt grzejnikaclima wall white red

Nowoczesne włoskie grzejniki Projectclima to dobry ekologiczny wybór. Wszystkie materiały sprawiają, że grzejniki w 100% nadają się do recyklingu. Wybierz z dowolnej kombinacji kształtu, koloru i rozmiaru.

Grzejniki Iguana od Jaga

nowoczesne ogrzewanie wolnostojące projekt jaga iguana

Grzejniki Iguana od Jaga udowodnić, że elementy praktyczne mogą zamienić się w dzieła sztuki. Fascynujący, kłujący, okrągły kształt w połączeniu z przemysłową wydajnością ciepła tworzą model Iguana. Ten grzejniki dekoracyjne ma wspaniałą wolnostojącą rzeźbę lub może być montowany na ścianie.

Model iguany na ścianę

dekoracyjny grzejnik ścienny iguana jaga