Meble

Nowoczesne obiekty wierne domowej mieszance stylów

mały salon mix stylów oświetlenie pośrednie neutralne kolory

Nowoczesny styl umeblowania cieszy się od kilku lat dużą popularnością i obecnie jest bardzo wszechstronny. To już nie znaczy tylko proste, nowoczesne wyposażenie, które są bardzo wypolerowane. Modne są również style vintage i shabby chic, a także meble wykonane z przedmiotów pochodzących z recyklingu, puryzm, rokoko i wiele innych. Chcielibyśmy podać kilka wskazówek na dziś nowoczesne wyposażenie wprowadzić.

Nowoczesne obiekty w stylu vintage

nowoczesne wnętrze vintage retro industrialne

Motto brzmi: „Zrób nowe ze starego”. Zasadniczo oznacza to ponowne wykorzystanie mebli antycznych lub wyglądających na antyczne. Stare meble, które mają pewne skazy, nie muszą już być wyrzucane, ale nadają się jako nowoczesne wyposażenie. Możesz właściwie urozmaicić swoje wnętrze w szczególny sposób. Ale to niekoniecznie oznacza tylko stare meble. W ofercie znajduje się również wiele nowych mebli, które są specjalnie przygotowane, aby wyglądały na stare. Jak wygodnie!

nowoczesne meble mix stylów - cechy shabby chic

Eklektyczny styl umeblowania nie oznacza chaosu, ale mieszankę stylów

Życie w mieszance stylów – wielki trend mieszkaniowy w meblach

Wystrój w stylu Pop Art – wyrazisty i artystyczny

nowoczesne-umeblowanie-salon-prawdziwe drewno-stolik kawowy-szary

nowoczesne-meble-kuchni-vintage-industrial-mix

Modernizm i puryzm

nowoczesne-umeblowanie-białe-drewno-minimalistyczne-salon

Mebel w stylu puryzm składa się z wyraźnych linii. Nowoczesne wyposażenie w tym pozornie prostym stylu utrzymane są w prostocie i pozbawione ozdobnych ozdób czy innych wzorów i linii. Podjęto próbę uczynienia mebla wielofunkcyjnym, o czym świadczą kolorowe fotele z szufladami. Prosta charakterystyka tego stylu dla nowoczesne wyposażenie sprawia, że ​​dodatkowe ozdoby są zbędne.

nowoczesne umeblowanie minimalistyczne-biało-czarne

Meble z recyklingu w nowoczesnym obiekcie

nowoczesne obiekty partia-elementy przemysłowe

Stare przedmioty są często ponownie wykorzystywane do budowy mebli. Są na przykład szczególnie efektowne krzesła czy stoliki kawowe, jak nowoczesne wyposażenie, wykonane ze starych deskorolek. Ten rodzaj nowoczesnych mebli w pewnym stopniu pokrywa się również ze stylami vintage i shabby chic. Bardzo często palety służą również do budowy mebli w domu. Wynika to między innymi z ich praktycznego kształtu, dzięki któremu często nie jest konieczne piłowanie czy inne uciążliwe czynności. Przekonaj się, jakie wspaniałe meble można wykonać z przedmiotów pochodzących z recyklingu.

14 mebli do recyklingu palet pomysł na sypialnię

Odrodzenie rokoko

nowoczesne-meble-mix-style-duze-stiuki-dekoracje-sufit

Ten styl nie tylko przypomina barok, ale w rzeczywistości opiera się na stylu wyposażenia wnętrz z XVIII wieku. Typowe są tu ozdobne detale, ornamenty i rzeźby, które znajdują się głównie w lustrach, komodach, krzesłach i fotelach. Nowoczesne wyposażenie takie tworzą elegancką i niepowtarzalną atmosferę.

nowoczesne-meble-zaslony-klasyczne-flair

nowoczesne-umeblowanie-jadalnia-w stylu rokoko-czarno-biała