Meble

Nowoczesne meble z litego orzecha marki Spazio RT Milano

roko stół z litego drewna krzesła akrylowe spazio rt milano

Spazio RT specjalizujemy się w antyków, aranżacji wnętrz i starych materiałach. A drewno jest preferowanym materiałem dla tej firmy z Mediolanu. Produkuje stoły, kredensy, półki, ławki, hokery i inne nowoczesne meble wykonane z litego orzecha.  W 2009 roku Spazio RT zaprezentowało swoją pierwszą kolekcję nowoczesnych mebli, zaprojektowaną przez firmę „Tuna”. Ta kolekcja obejmuje nowe, współczesne i nowoczesne kształty i koncepcje wykonane z litego drewna – trwałego i ponadczasowo pięknego materiału. Tradycyjne techniki wytwarzania zostały unowocześnione poprzez zastosowanie nowoczesnych maszyn. Przedstawiamy Państwu dwa piękne meble wykonane z litego orzecha włoskiego, z których każdy uosabia ciekawy pomysł.

 Meble z litego orzecha marki Spazio RT Milano

Meble wykonane z litego, orzechowego kredensu wolnostojącego

Ten kredens został zainspirowany skandynawskim wzornictwem z lat 50. i 60. XX wieku. Obrys krawędzi 45° tworzy na górze przegródkę, w której można stabilnie ułożyć książki i różne drobne przedmioty. Nowoczesne mechanizmy otwierania i bezuchwytowe fronty szafek to przykłady niezwykle wyrafinowanego i typowo włoskiego rzemiosła. Szczególnie fascynujący jest ciepły wygląd orzecha i piękne usłojenie drewna.

 Meble z litego orzecha o eleganckim designie

 kredens drewniany spazio rt milano schowek wolnostojący szafka meblowa z litego orzecha wolnostojąca spazio rt projekt kredensu spazio rt orzech wolnostojący schowek szafka meblowa z litego orzecha spazio rt

konstrukcja kredensu drzwi z litego orzecha bez uchwytów

Drewniana ławka Maria Teresa

Ławka Maria Theresia drewno orzech włoski design

Maria-Theresia-bank-solid-orzech-spazio-rt-boxes

Ławka Maria Teresa składa się z czterech prostokątnych drewnianych skrzynek. Każdy z poszczególnych elementów może być również używany jako stołek, stolik pomocniczy, stolik nocny lub schowek. Można je łatwo rozdzielać i łączyć w niekończące się kompozycje, co podkreśla ich uniwersalność. Idealny przykład Meble z litego orzecha, które można dostosować do naszego nowoczesnego stylu życia.

używany jako stołek

Drewniany trapez z ławką Maria Theresia

Regał lub schowek

Ławka Maria Teresa skrzynka drewniana elastyczne drewno orzechowe

jako stolik bocznydrewniana ławka cztery prostokątne pudełka Meble z litego orzecha