Meble

Nowoczesna meblościanka – system modułowy nadaje salonowi indywidualności

Nowoczesna dekoracja ścienna do salonu wnętrze salonu

ten nowoczesna meblościanka stał się nieodłącznym elementem każdego salonu. Meblościanki były kiedyś masywne i zajmowały zbyt dużo miejsca w pokoju. Obecnie są mniejsze, bardziej kompaktowe i dają wiele możliwości projektowania.

Nowoczesna meblościanka – połączenie elementów modułowych

Przechowywanie ściany salon krzesła skórzane przeszklenia Modułowy system ścienny

 

Dzisiejsze meblościanki składają się z kilku części, które składają się na system meblowy. Tworzą przestrzeń do przechowywania książek, kolekcji DVD, czasopism itp. Są opcje na każdy gust, które mogą odświeżyć cały salon. Sam możesz zdecydować, czy meblościanka jest duża czy mała. Meblościanka może być monochromatyczna – z wyraźnymi liniami w minimalistycznym stylu. Ale możesz też wypróbować różne schematy kolorów i dodać odpowiednie oświetlenie. ten nowoczesna meblościanka można łączyć z elementami retro. Może być nawet używany jako dodatkowy mebel do miejsca pracy lub do kącika roboczego w domu.

Skala kolorów – podstawa nowoczesnej meblościanki

nowoczesny system ścienny do dekoracji wazonów uchwyt na CD telewizor

Modność łączy się z estetyką – efekt końcowy to efektowny design. ten nowoczesna meblościanka umożliwia łączenie jasnego drewna z prostymi kształtami. Matowy i błyszczący – Ty określasz powierzchnię. Oświetlenie można wkomponować w ściany salonu, aby Twoje pamiątki lub zdjęcia można było jak najlepiej pokazać. Meblościanka w kolorze białym z kolorową dekoracją tworzy kontrasty. Ten potężny pomysł wygląda jednocześnie nowocześnie i klasycznie. W ten sposób modułowa meblościanka może wyrazić Twoją indywidualność.

 Roche Bobois – Świeże pomysły na nowoczesną meblościankę

Szafka pod telewizor niebiesko-szara kolekcja książek Uchwyt na płyty CD Szuflady do przechowywania

Jeśli nie masz pewności, jak zaprojektować swoją meblościankę, oto kilka sugestii od lidera w tej dziedzinie- Roche Bobois. Od ponad 60 lat francuska marka jest symbolem wysokiej jakości. Firma prezentuje swoim klientom szeroką gamę pomysłów na meble i aranżacje wnętrz. Carlo Marelli i Massimo Molteni to projektanci najnowszej kolekcji meblościanek Roche Bobois. Oferują poszczególne elementy w 13 różnych kolorach i o różnych wymiarach. Elementy modułowe można ze sobą łączyć. Jeśli chcesz, w każdej chwili możesz przebudować meblościankę i znaleźć idealne rozwiązanie przestrzenne według własnych potrzeb.

Meblościanka firmy Roche Bobois – praktyczne i modne rozwiązanie do pokoju

Pomysły na projekt systemu ściennego elementy retro praktycznie małe kompaktowe