Meble

Niezwykła designerska huśtawka do powieszenia autorstwa Lionela Doyena

Swing-metalowa podkonstrukcja-pręty poduszka siedziska-wygodny design

Huśtawka to wciąż „miejsce zabawy i relaksu”, ulubiony mebel dla młodszych i starszych. Na rynku dostępna jest szeroka gama modeli. ten Odwróć się, aby się rozłączyć zaprasza na przytulne spotkanie w ogrodzie lub na werandzie i skutecznie przyciąga wzrok. Przedstawiamy Państwu innowacyjny projekt huśtawki „Swing”, stworzony przez francuskiego projektanta Lionela Doyena, który przyciągnie uwagę wszystkich!

Innowacyjna huśtawka do zawieszenia sprawia, że ​​marzenia o życiu stają się rzeczywistością na świeżym powietrzu

Zaprojektuj huśtawkę metalową Lionel-Doyen

Dobre pomysły są często bardzo proste. „Swing” zachwyca nowoczesnym językiem designu i niezwykłym designem. Co zaskakujące, niezwykłe pasuje Huśtawka dla wiszące do różnych stylów wyposażenia i może być stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Projekt huśtawki autorstwa Lionela Doyena

Huśtawka na wewnętrzne i zewnętrzne paski owinięte w metalowe pręty

Uznany na całym świecie producent tekstyliów technicznych i tekstyliów hi-tech Dickson otrzymał zlecenie produkcji „Swing”. Dzięki kunsztowi i wyobraźni stworzono klimatyczne siedzisko do ogrodu i na taras. Huśtawka została wykonana z pasów owiniętych wokół metalowych prętów, które pełnią rolę metalowej konstrukcji. “Huśtać się” Odwróć się, aby się rozłączyć jest niezwykle praktyczny, ponieważ prawie nie zajmuje miejsca na podłodze. Dodatkowo paski pozostawiają pewną dozę elastyczności.

Niezwykły projekt mebli ogrodowych 

Huśtawka z paska Huśtawka-lionel Doyen-Design kreacja

„Huśtawka” zostanie wystawiona na targach Maison&Objet w Paryżu i SPOGA + GAFA w Kolonii. Inspiracji i świeżych pomysłów na ogród, patio, miejsce na grilla nie brakuje na wystawie, która odbędzie się w dniach 8-10 września 2013 w Kolonii. Tutaj możesz podziwiać niezwykłe kreacje ogrodowe oraz poznać najnowsze trendy i produkty.

Konstrukcja huśtawki wykonana z pasków i metalowych prętów

Nowoczesne meble-do ogrodu-taśmy metalowa konstrukcja Doyen lionel

Huśtawka z metalową ramą jest niezwykle wytrzymała, wygodna i świetnie przykuwa wzrok i idealnie nadaje się do stref relaksu w biurze lub innych przestrzeniach publicznych. Na huśtawce nigdy nie jest nudno.

Lionel Doyen i jego twórczość

Lionel Doyel-francuski projektant huśtawka metalowa huśtawka

 Zdjęcia autorstwa Stefanie Geerts