Meble

Mobilna meblościanka w małym mieszkaniu w Nowym Jorku

mobilna meblościanka wielofunkcyjna kanapa półka do salonu

Firma architektoniczna MKCA zaprojektowała wnętrze tego 45-metrowego mieszkania w Nowym Jorku, mobilna jednostka ścienna ma do zaoferowania. Tak, dobrze to przeczytałeś! To mieszkanie ma tylko 45 metrów kwadratowych i jest najnowszym osiągnięciem MKCA w dziedzinie „badań mikromieszkaniowych”. Mimo niewielkiej powierzchni znajdują się tu wszystkie funkcjonalne i przestrzenne elementy do życia, pracy, spania i garderoby, a także kuchnia, jadalnia i łazienka.

Mobilna meblościanka z obrotowym telewizorem

mobilna jednostka ścienna telewizor kanapa boczna oświetlenie led

Zautomatyzowany przesuwny element do przechowywania przesuwa się z jednego końca pomieszczenia na drugi, odsłaniając luki i zmieniając swoje funkcje w ciągu dnia i wieczorem. Ta mobilna jednostka naścienna wyznacza różne strefy. Odciągając ruchomy element od ściany, odsłania garderobę, strefę z wbudowaną komodą i szufladami do przechowywania ubrań. Kiedy ten ukryty wcześniej pokój otworzy się całkowicie, możesz rozłożyć łóżko typu queen-size. Element przesuwny jest zasilany i okablowany. Pozwala to na podłączenie systemu telewizyjnego i audio, a także wszystkich innych elementów audiowizualnych i sieciowych w mieszkaniu. Mobilna szafka ścienna zapewnia również dodatkową przestrzeń do przechowywania.

Mobilna meblościanka oddziela część dzienną i sypialną

mobilna meblościanka meble pomysł na wyposażenie biała szafa półka turkusowa

Obrotowy system z głośnikiem dostosowanym do potrzeb klienta umożliwia obrót telewizora po półokręgu (180 stopni wokół własnej osi). Dzięki temu możesz wygodnie oglądać telewizję z miejsca do siedzenia lub łóżka, a nawet z przebieralni. Mobilna meblościanka ma również wbudowaną szafkę nocną z energią na lampkę do czytania i budzik tuż przy wezgłowiu. W ciągu dnia lub gdy łóżko jest schowane, sypialnia ponownie staje się częścią dzienną i roboczą mieszkania. Obok lakierowanej meblościanki widać otwarty regał i półki ze stali malowanej proszkowo. W szafkach bazowych znajduje się drukarka i inne komputerowe urządzenia peryferyjne, a sąsiednia szafka służy jako suchy bar. Mobilna meblościanka ma również kilka przesuwanych drzwi. Konfigurują one te miejsca i odsłaniają strefy, które w innym przypadku są wykorzystywane jako przebieralnie lub magazyny ubrań. Przestrzeń naprzeciwko telewizora i przesuwanej ściany zarezerwowana jest na wygodną sofę.

Rozkładane łóżko za meblościanką

meblościanka mobilne łóżko rozkładane parkiet podłoga miejsce do pracy biuro

Mobilna meblościanka to bynajmniej nie wszystko, co ma do zaoferowania małe mieszkanie. Obok salonu powstała przytulna jadalnia, wystarczająco duża dla czterech osób. Istniejąca kuchnia została rozbudowana, aby stworzyć więcej miejsca do pracy. Dodano nowe, solidne blaty robocze z wbudowanym zlewozmywakiem i lakierowanymi na biało szafkami kuchennymi, a także przestronną spiżarkę i lodówkę. Istniejąca łazienka została również gruntownie wyremontowana z dodatkowymi ręcznikami kąpielowymi i koszem na bieliznę. Oświetlenie w całym mieszkaniu zostało odnowione. Teraz jest wszędzie oświetlony diodami LED.

Oglądaj telewizję z łóżka z meblościanką

meblościanka salon sypialnia łóżko składane stół do jadalni futrzany parkiet

Ten apartament, którego mniejszą powierzchnię wielofunkcyjnie wykorzystuje mobilna meblościanka, znajduje się w budynku z 1920 roku, znajduje się w Gramercy Park, niedaleko Manhattanu. Mieszkanie po kapitalnym remoncie przez architektów MKCA.

Meblościanka do użytku po obu stronach

meblościanka składane łóżko wielofunkcyjne małe mieszkanie nowy jork szklany stół

Biuro i szafa za meblościanką

mobilna meblościanka sypialnia łóżko rozkładana szafa poduszka

Przestronny salon z meblościanką z chowanym łóżkiem

mobilna meblościanka biurko półka sofa telewizor biała szafka

Mobilna meblościanka – szafa

żywa ściana wielofunkcyjna szafa na ubrania, przegródki na buty, lampy led

Apartament z mobilną meblościanką – jadalnia ze szklanym stołem

żywa ściana mobilna konstrukcja jadalnia nowoczesny stół okienny szklane krzesła

Wohwand miejsce do siedzenia kanapa brązowa szklana dekoracja stołu biała ściana

meblościanka biurko heimbuero półka miętowa zieleń drewno metal

żywa ściana mobilny apartament mikro obraz ścienny jadalnia ogrzewanie

Kuchnia w białym wzornictwie jak mobilna meblościanka

mobilna meblościanka kuchnia biała mała piekarnik lampa parkiet zlew

jednostka ścienna projekt kuchni lodówka metal biały zlew meblowy

Zaprojektowane przez MKCA.