Meble

Meble ze szkła i ceramiki z serii Metropolis prezentują mikroarchitekturę

meble ze szkła i ceramiki tonelli design mini architektura

W dzisiejszym poście chcielibyśmy przedstawić Wam nową serię designerskich mebli od Tonelli Design. Nowoczesne designerskie meble Tonelli Design to udane, harmonijne połączenie uroku szkła i ceramiki z efektem marmuru. W nowoczesnym wyglądzie szlachetnych mebli przeplatają się dwa materiały, które charakteryzują się różną głębią i intensywnością. Nowa kolekcja Giuseppe Maurizio Scutella została nazwana Metropolis. Ta nazwa nie została oczywiście wybrana przypadkowo.

meble do jadalni wykonane ze szkła i ceramicznej eleganckiej ramy

Projektant nawiązuje do niemego filmu o tej samej nazwie Fritza Langa z 1927 roku, który przedstawia nowy, futurystycznie wyglądający świat. Wybierając tę ​​nazwę, projektant podkreśla koncepcję architektoniczną, która kryje się za jego nowym projektem. Meble ze szkła i ceramiki to wyraz próby odejścia od tradycyjnej koncepcji czworonożnego stołu i stworzenia nowej generacji mebli poprzez unikalną mikroarchitekturę.

szklana podstawa meblowa metropolia z przezroczystego szkła

Wszystkie meble ze szkła i ceramiki z serii Metropolis by Scutellà wyposażone są w centralną ramę wykonaną z przeźroczystego lub dymionego szkła, która składa się z tafli szkła zgrzewanych ze sobą pionowo. Poszczególne elementy mają różne długości i wysokości i są połączone ze sobą pod różnymi kątami. Atrakcyjne blaty są dostępne w różnych rozmiarach ze szkła oraz w trzech wersjach polerowanych imitujących marmur: Noir Desire ze złotą i brązową nitką, Calacatta Arabescato z szaro-beżową nitką oraz Grigio Orobico z jasnym i ciemnym słojem. Jadalnia, salon i stoliki boczne z serii Metropolis emanują estetyczną czystością, którą osiągnięto dzięki rozmiarom, zmniejszonej grubości i wysokiemu wykonaniu technicznemu.

metropolis podstawa kwadratowa ciemna

Designerski szklany stół jadalny Metropolis jest niewątpliwie atrakcją współczesnego włoskiego wzornictwa ze szkła. Ekstrawagancka podstawa składa się z pochylonych tafli szkła. Blat stołu został wykonany z lekkiego bezpiecznego szkła.

Blat marmurowy wygląd złotej nici rama z przezroczystego szkła

Ten designerski stół do jadalni fascynuje stylowym i luksusowym połączeniem szkła i marmuru. Dzięki polerowanej powierzchni ceramiczny blat stołu do złudzenia przypomina prawdziwy marmur. Szklana rama stołu Metropolis poprzez układ poszczególnych elementów szklanych wyczarowuje ciekawą, naprzemienną grę światła i cienia. Ekstrawagancki stół designerski jest bardzo łatwy w pielęgnacji i podobnie jak pozostałe produkty z serii dostępny jest w różnych rozmiarach, a także w wersji szklanej i ceramicznej.

stół do salonu meble o wyglądzie marmuru wykonane ze szkła i ceramiki

Zobacz inne meble ze szkła i ceramiki z kolekcji Metropolis w naszej galerii zdjęć!

stolik kawowy okrągły kontrast marmurowy beżowy wędzone szkło

blat ceramiczny z przydymionego szkła tonelli

szyby, blat, ceramika szara

szklana podstawa układ tafli szkła przezroczyste szkło

stół, szklany blat, szklana rama metropolia

Konsola szklana ceramiczna czarna konstrukcja tonelli

metropolis konsola tonelli design metropolis

meble stolikowe ze szkła i ceramicznego szkła dymionego

* Możesz znaleźć więcej kolekcji od Tonelli Design tutaj