Meble

Malowane meble z romantycznymi motywami do domu

Szklany stół-malowane-ozdoby-fajny-design

Kolekcja Ibiza od Kare Design

Malowane meble przypominają nam romantyczną przeszłość, kiedy nasi dziadkowie byli młodzi. Teraz Kare Design na nowo zdefiniował tę koncepcję – i wprowadził ekscytujące nowe wzory do swojej kolekcji Ibiza. Mocne kolory dla wszystkich romantyków lubiących życie.

Malowane meble w bajecznych kolorach

śmieszne-malowane-meble-biurko-kwiatowe motywy

Malowane meble zostały na nowo odkryte w tej ekscytującej kolekcji – od malowanej szafy wiejskiej po klasyczny szklany stół lub bogato zdobione lustra – wszystko jest zabawne i eleganckie, zaprojektowane z dużą dbałością o szczegóły i wielką miłością. Naszym absolutnie ulubionym meblem z kolekcji jest stolik Ibiza Life – kolorowy, w kolorze żółtym, zielonym i różowym, o zaczarowanym designie i ozdobiony kwiatami – absolutnie piękny!

Malowane meble do każdego pokoju

duży stół-rolnik-szafka-malowana

Najlepsze w projektach z kolekcji Ibiza jest to, że poszczególne meble idealnie do siebie pasują i nadal mogą same tworzyć dziwną atmosferę. Malowane meble pasują do wnętrz w stylu shabby chic i vintage. Ale mogą stanowić akcenty w eklektycznym wystroju lub służyć jako dekoracja w purystycznym obiekcie i przyczyniać się do przytulności chłodnego projektu.

Malowane meble o orientalnym smaku

malowane-farmer-szafka-fioletowo-żółte-motywy

Malowane meble są znane i lubiane ze względu na bogatą ornamentykę. W kolekcji położono nacisk na tradycyjne motywy kwiatowe, ale wyraźnie można wyczuć romantyczny, egzotyczny wpływ Orientu. Na przykład stoły są niższe niż do tego przywykliśmy, nogi nie są proste, ale lekko zakrzywione. Kombinacje kolorystyczne – fioletowy i żółty – automatycznie przywodzą na myśl orientalne luksusowe meble. Do produkcji użyto wysokiej jakości materiałów, takich jak drewno mango i farby, dzięki czemu możesz cieszyć się designem przez długi czas. Ręcznie malowane meble stanowią prawdziwą atrakcję w każdym pomieszczeniu. Jednokolorowe dywany i ściany są idealnym tłem, z którego pochodzą te eleganckie i zabawne meble Projekt Kare można pokazać z jak najlepszej strony.

Lustro ścienne z malowaną ramą

Lustro ścienne-malowana-rama-Ibiza-kolekcja

Pomysły na eleganckie malowane meble

elegancko-malowane-pomysły-meble

Szafka chłopska malowana na fioletowo

fioletowy-malowany-farmer-szafka-kare-design

 Różowy kolorowy stół z kwiatowymi ornamentami

kolorowy-romantyczny-malowany-stół