Meble

Krzesło Piegatto – idealne do Twojego wnętrza!

projekt krzesła piegatto pipo sklejka biały beż

Te oryginalne krzesła zostały specjalnie zaprojektowane dla Piegatto. Każdy Projekt krzesła pochodzi od projektanta Alejandro Estrady i zachwyca m.in. urokliwymi, zaokrąglonymi i nowoczesnymi kształtami. Dziś chcielibyśmy przedstawić Wam trzy wyjątkowe modele krzeseł, które są podobne w swoich projektach, ale mimo to nadają wyjątkowy akcent w każdym wnętrzu.

Konstrukcja krzesła wykonana ze sznurka

komfortowy design przewód przewód pomarańczowy kolor estrada

Jak sama nazwa wskazuje, ten projekt krzesła wykonany jest ze sznurka. Można go wybrać zarówno w kolorze pomarańczowym, jak i w jasnych kolorach, dzięki czemu na pewno znajdziesz odpowiedni model dla swojego obiektu. Dzięki kształtowi S krzesło szczególnie dobrze dopasowuje się do ciała i zapewnia najlepszy możliwy komfort siedzenia. Wyobraź to sobie jako leżak w swoim kąciku do czytania?

Krzesło z kolorowym sznurkiem w paski

kolor turkusowy czerwony sznur pomysł na krzesło piegatto

Krzesło o wyglądzie paska

czerwone krzesło alejandro estrada bar design

To wspaniałe krzesło jest dostępne w kolorze naturalnego drewna, a także w wyrazistej i atrakcyjnej czerwieni.Jest szczególnie odpowiednie, jeśli nie tylko szukasz wygody, ale chcesz przyciągnąć wzrok w swoim salonie lub innym pomieszczeniu. Jej elegancki kształt zachęca do relaksu!

Projekt krzesła do jadalni

jadalnia meble krzesło drewno piegatto nowoczesny design

Jeśli chcesz, aby nowoczesna jadalnia była ozdobą Twojej nowej jadalni, nie możesz się pomylić z tym modelem. Podobnie jak jego poprzednik, krzesło ma zakrzywiony kształt i nadaje pozostałym meblom ostateczny, być może niezbędny, nowoczesny akcent, nie tracąc nic ze swojej ciepłej charyzmy.

Projekt krzesła “Pipo”

nowoczesny design krzesła alejandro estrada beżowa sklejka

Tak zwane krzesło Pipo to w zasadzie połączenie krzesła i fotela. Ponieważ ważnym celem podczas produkcji była świadomość ekologiczna, jako materiał wykorzystano dwa panele ze sklejki, czyli drewna z recyklingu. Zostały one wykonane w paski, które leżą blisko siebie pośrodku i dzielą się coraz dalej na zewnątrz, tworząc podłokietniki. Do powlekania użyto farb na bazie wody.

Krzesło w eleganckiej bieli

meble meble projekt krzesła biała sklejka

Krzesło Pipo w kolorze czarnym

pipo krzesło projekt czarny model pipo piegatto

Krzesło z efektownymi podłokietnikami

projekt krzesła alejandro estrada nowoczesny styl piegatto

Komfort siedzenia z krzesłami Alejandro Estrady

biały projekt krzesła pozwala na pomysł ze sklejki

Projekt autorstwa Alejandro Estrady dla Piegatto.