Meble

Kredens bukowy – 10 efektownych projektów mebli

Pomysły na kredens z dębu

Drewno bukowe jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych gatunków drewna w Europie i nie bez powodu jest tak popularne. Po pierwsze, jest nawet masywniejszy niż dąb. W zależności od wieku drewno może mieć różny kolor, od żółtawego przez różowy do brązowoczerwonego. Ale wszystkie niuanse mają jedną wspólną cechę: tworzą przytulną, ciepłą atmosferę w pomieszczeniu. Mimo, że drewno bukowe jest materiałem solidnym i wytrzymałym, nadal jest elastyczne i solidne, co czyni to drewno idealnym do produkcji mebli domowych. Często stosuje się go do parkietów, schodów czy fornirów. W tym artykule chcielibyśmy przedstawić Państwu nowoczesny mebel wykonany z tego drewna.

Kredens bukowy w różnych wzorach

Kredens z drewna bukowego z metalowymi uchwytami

o to chodzi Kredens bukowy, który swoim kolorem, wzorem i designem, a także funkcjonalną przestrzenią do przechowywania, z łatwością przewyższa wszystkie inne typy szafek. Niezależnie od tego, czy w nowoczesnym stylu w połączeniu z metalem jako akcentami, czy w prostym, minimalistycznym stylu bez uchwytów i z systemem push – wariantów jest nieskończenie wiele. Poniżej zestawiliśmy kilka świetnych przykładów bukowego kredensu, aby pokazać, jak różnorodne są projekty. Daj się zachwycić oryginalnym i praktycznym wzornictwem i zdobądź własny bukowy kredens, aby uzupełnić aranżację wnętrza.

Kredens bukowy “Fidar”

Pomysły na kredens Jose Pascala

Ten oryginalny mebel jest projektem José Pascala. Składa się z trzech szuflad oraz części szafkowej z przesuwanymi drzwiczkami, które oferowane są w różnych kombinacjach kolorystycznych. Jest to szczególnie widoczne w czterech nogach szafki. Komoda dostępna również z drewna dębowego.

 Komoda „Elea II” z wieloma szufladami

Kredens-Elea-2-by-Hülsta

Mimo prostej konstrukcji jest to świetny model, któremu efektowny i elegancki akcent nadają środkowe, białe szuflady. Imponujący design wspierają brakujące uchwyty. Szuflady można otwierać za pomocą innowacyjnego systemu przycisków.

DIVA Iowboard od Holzmanufaktur

szafka-Diva-Holzmanufaktur

Ten bukowy kredens zapewnia prosty, ale bardzo elegancki i efektowny design. Chociaż składa się tylko z jednej komory, ma wystarczająco dużo miejsca do przechowywania.

 Kredens DIVA firmy Holzmanufaktur

Diva-Kredens-z-białą-powierzchnią-niski

Równie imponujący i z kilkoma dodatkowymi przegródkami i szafkami jest ten model tego samego producenta. Wykonany jest również z litego buku i można go zamówić również z innych gatunków drewna.

 AK 1300

Konstrukcja AK-1300 wykonana z buku

Czy chciałbyś bukowy kredens, który różni się kształtem od wszystkich pozostałych? Więc co myślisz o owalnym kształcie tego modelu? Został zaprojektowany przez Nissena i Gehla i jest połączeniem drewna i metalu.Oprócz drewna bukowego kredens wykonany jest z czterech innych gatunków drewna.

Kredens „Brio”

BRIO-by-Sasha-Lakić

W tym nowoczesnym bukowym kredensie możesz wybierać spośród co najmniej 28 kolorów. Wspaniały design pochodzi od Sacha Lakic i nadaje się do każdego nowoczesnego wyposażenia domu. Zyskaj więcej miejsca do przechowywania w dobrym stylu.

Kredens Cubus wykonany z drewna bukowego

cubus-kredens-drewno-lakierowany

Kolejnym kredensem najwyższej jakości jest „Cubus”. Możliwe są różne przegródki, szuflady i części szafek z przesuwanymi drzwiami, które można również ze sobą łączyć. Model idealnie nadaje się do stylowego rozszerzenia Twojego wnętrza.

 Kredens „Edmund” firmy Nhoma

kredens-Edmund-jako-komoda-w-sypialni

Motto tego imponującego bukowego kredensu jest proste i minimalistyczne. Konstrukcja zapewnia schludny i schludny wygląd w każdym pomieszczeniu. Trzy duże szuflady sprawiają, że kredens idealnie nadaje się do sypialni zamiast komody.

 Kredens “ENNA” wykonany z drewna bukowego

Kredens Enna wykonany z drewna bukowego

Drewno bukowe tego modelu nadaje pomieszczeniu wspaniały nastrój. Można go zamówić z metalowymi nóżkami lub bez. Wiele przegródek sprawia, że ​​idealnie nadaje się do kuchni. Na przykład możesz w nim przechowywać szlachetne naczynia, które wyjmuje się z szafy tylko na święta i na specjalne okazje.

Kredens Punxa

Kredens Punxa wykonany z drewna

Szukasz ekstrawaganckiego designu bukowego kredensu? Co powiesz na ten nowoczesny model wykonany z ciekawych kształtów i akcentem kolorystycznym w kolorze zielonym. Gwarantuje to, że kredens nie pozostanie niezauważony. Urozmaicić swój salon!