Meble

Innowacyjna designerska ławka pochłania wodę deszczową

wodooszczędny projektant bank mars architekci trendy

MARS Asia został zamówiony przez BMW Guggenheim Lab z innowacyjnym projektem, który rozwinie duże miasta w innym kierunku. ten Designerska ławka przekonuje innowacyjną koncepcją: pochłania wodę deszczową przez funkcjonalne poduszki. „Ławka wodna” to elastyczny, modułowy system, który został zaprojektowany zgodnie z tradycyjnymi ideami sofy Chesterfield. Odzwierciedla wyjątkową atmosferę prywatnego salonu.

Designerska ławka zachwyca oryginalnością i wydajnością

innowacyjna, designerska woda mars, architekci trendy

Nietradycyjny mebel został po raz pierwszy zaprezentowany jako prototyp w serii drobnych detali, które podkreślają wielofunkcyjność i zrównoważony rozwój w urbanistyce. ten Designerska ławka reaguje na pojawienie się uzależnienia od wody w krajobrazach miejskich. „Bank wodny” uniezależnia parki i przestrzenie publiczne od wody wodociągowej i przywraca ich użyteczność, zwłaszcza po deszczu. Skuteczny produkt zapobiega skutkom powodzi i susz. Umożliwia to elastyczna sieć gospodarki wodnej.

Budowa funkcjonalnej designerskiej ławki

innowacyjna designerska ławka nowoczesna, skutecznie pochłaniająca wodę

Czysta estetyka inspirowana jest stylem XVIII wieku. Podstawowym materiałem w tym projekcie jest polietylen z recyklingu. Powierzchni ławki nadano efekt faktury tapicerki. Ponieważ woda deszczowa jest magazynowana, wilgoć jest redukowana, a powierzchnia pozostaje sucha i idealna do wygodnego siedzenia. Designer Bank jest oferowany z trzema różnymi pojemnościami magazynowymi – 500, 1000 i 1800 litrów. Może być również używany w innych scenariuszach miejskich. Na tereny zielone często wykorzystuje się duże ilości zasobów naturalnych. W tym przypadku ławka doskonale nadaje się do ogrodów lub szklarni, ponieważ może służyć jako zbiornik na wodę. To najlepsze rozwiązanie dla placów zabaw i parków publicznych. Mumbai, najbardziej zaludnione miasto w Indiach, zostało wybrane na miejsce testowania innowacyjnego produktu. Pierwsze brzegi wodne zainstalowano w dwóch parkach po rocznej fazie prototypu. Zadowoleni obywatele mówią, że funkcjonalna Designerska ławka z MARS Asia chłonie deszczówkę i elegancko upiększa tereny zielone w mieście.

Innowacyjne siedzenie w deszczową pogodę

designerska ławka modna deszczówka pochłaniająca wodę w Bombaju

Designerska ławka jest łatwa w montażu

nowoczesny projektant architektów banku mars wchłania wodę