Meble

Idealne meble do małych mieszkań od Boxetti

nowoczesne-meble-design-boxetti

Wszyscy znają problem – znalezienie idealnego mebla na to jest trudne mały apartament znaleźć. Powinny być wykonane z odpowiedniego materiału, w odpowiednim kolorze, o odpowiednim kształcie i co najważniejsze – w odpowiednim rozmiarze. Meble zajmujące mało miejsca odgrywają ważną rolę i mogą znacznie ułatwić życie.

Modułowy system do małych mieszkań firmy Boxetti

eleganckie-meble-do-zabudowy-nowoczesny-design

Super sprytny i praktyczny wariant dla nich mały apartament jest wybór wielofunkcyjnego systemu modułowego. Z jednej strony jest wystarczająco dużo wolnego miejsca, z drugiej wszystko jest uporządkowane i każdy przedmiot znajduje się na swoim miejscu. Projektant Rolands Landsbergs z Łotwy oferuje taki modułowy system o nazwie Boxetti. To innowacyjne meble, które łączą w sobie funkcjonalność, nowoczesną technologię i estetykę. Każdy z modułów Boxetti jest tworzony w taki sposób, aby osiągnąć maksymalną wydajność, funkcjonalność i zrównoważony rozwój. Meble Boxetti z kolekcji Lounge to zestaw sof składający się z trzech części, który oferuje nie tylko miejsca do siedzenia, ale także stoliki. Gdy moduł nie jest używany, może służyć jako wolne półki. Sofa jest tapicerowana i występuje w dwóch rodzajach okładzin – skórą lub tkaniną. Klienci mogą zamówić dodatkową opcję – można zorganizować małe miejsce do pracy z miejscami siedzącymi za sofą.

Wyposażenie kuchni do małych mieszkań firmy Boxetti

Oszczędność miejsca-pomysłów-boxetti

Boxetti oferuje doskonały projekt dla mały apartament – na przykład wielofunkcyjna wyspa kuchenna, która zawiera niezbędny sprzęt kuchenny. System wyposażony jest we wbudowaną umywalkę – czujnik zapewnia bezpieczeństwo ludzi i nie pozwala na zablokowanie umywalki podczas jej użytkowania. Obszar roboczy ma wystarczająco dużo miejsca, aby zorganizować wbudowane oświetlenie, lodówkę i podręczny blat kuchenny.

Moduły technologiczne do małych mieszkań od Boxetti

Projekt kina domowego Boxetti

To najbardziej rozbudowany, technologiczny moduł w kolekcji. Telewizor i system audio Hi-Fi są wbudowane, a pilot może być używany do automatycznej regulacji ruchu i funkcji systemu. Dodatkowo moduł sypialny, miejsce do pracy i wiele ciekawych dodatków dodatkowych dla mały apartament.

 Nowoczesny zestaw sof Boxetti

nowoczesny-pomarańczowo-biały-zestaw wypoczynkowy Boxetti

pomarańczowy zestaw sof

praktyczne-regały-systemowe-przechowywanie-boxetti

Nowoczesne futurystyczne łóżko składane

Łóżko składane-nowoczesny design-Boxeti

Eleganckie meble do zabudowy

do wbudowania-eleganckich-mebli

Małe mieszkanie w São Paulo z praktycznymi i stylowymi meblami