Meble

Grzejnik dekoracyjny o minimalistycznym wyglądzie

Projekty grzejników Model płaski styl

Dla wszystkich fanów minimalistycznego wyposażenia – zapewniamy je Grzejniki dekoracyjne przed. W neutralnych kolorach, ale o eleganckim designie, producent Antrax stworzył kolekcję grzejników, która dopasowuje się do Twojego nastroju i wnętrza. Grzejniki przekształcają się z funkcjonalnego urządzenia w prawdziwe dzieła sztuki i nadają wnętrzu indywidualności i charakteru.

Grzejniki dekoracyjne – nowoczesne i funkcjonalne

Pomysł na umeblowanie salonu VU

ten Grzejniki dekoracyjne zostały specjalnie zaprojektowane zgodnie z minimalistycznymi podstawowymi zasadami. Geometryczny kształt, prosta konstrukcja i ciemnoszary kolor najlepiej opisują płaski grzejnik. Prostokątny panel ma kilka okrągłych otworów, które dodają pięknego akcentu do projektu. Grzejnik robi wrażenie już po wejściu do pokoju. Treo to kolejny model, który na nowo definiuje nowoczesne grzejniki łazienkowe.

Eleganckie grzejniki designerskie do nowoczesnych wnętrz

stylowy grzejnik-nowoczesny Badgestlatung Tubone

Ma kształt zbliżony do Flat, prostokątny. Trzy duże otwory dają możliwość zawieszenia na nich ściereczki. VU zachwyca nowoczesnymi, asymetrycznymi kształtami i wygląda bardziej jak wyczyn niż grzejnik. I wreszcie Tubone – grzejnik designerski, który imituje tradycyjną konstrukcję grzejników, a jednocześnie emanuje industrialnym szykiem. Wytwórca Wąglik jest stylowy i innowacyjny Grzejniki dekoracyjne specjalistyczne iz pewnością zaoferuje wiele ciekawych projektów w przyszłości.

Nowoczesny projekt łazienki z minimalistycznymi grzejnikami

Grzejnik łazienkowy Treo firmy Antrax

minimalistyczny grzejnik do łazienki

nowoczesne grzejniki do łazienki