Meble

Futurystyczna kolekcja mebli inspirowana różnymi rodzajami owadów

Kolekcja elegancki design fajny pomysł Tajlandia

Przedstawiamy Ci jeden Kolekcja mebli z Tajlandii. Producent Deesawat zaprezentował swoje najnowsze meble w Paryżu. Seria drewnianych stolików przypomina różne rodzaje owadów.

Kolekcja mebli z odmiennością – gatunki owadów inspirują projektantów

Kolekcja komary owady drewno stal nierdzewna

Stoły z Kolekcja mebli z Deesawat są wykonane z drewna tekowego. Nogi stołu wykonane są ze stali nierdzewnej o wysokim połysku. Kształty są organiczne i abstrakcyjne, ale bardzo realistyczne. Precyzyjne wykonanie tworzy złudzenie optyczne – stoły wyglądają jakby się poruszały. Wyglądają jak gigantyczne owady pełzające po łące. Drewniane stoły mają wiele zastosowań – mogą być używane jako akcenty zarówno w ogrodzie, jak i we wnętrzu. Mały stołek od Kolekcja mebli pamiętaj o komarach. Stoły przypominają chrząszcze.

Kolekcja mebli – taboret i stół w futurystycznych kształtach

Nogi ze stali nierdzewnej ze stali nierdzewnej do projektowania mebli

Niezależnie od tego, czy jest to stolik boczny, czy mały stolik kawowy, a nawet jako mały stolik do kącika do czytania – pasują wszędzie. Meble zachwycają rzeźbiarskim kształtem i można je umieścić nawet w salach recepcyjnych klientów. Stoły można łączyć zarówno z meblami plastikowymi, jak i skórzanymi. Przedsiębiorstwo Deesawat od dawna znana jest w Azji ze swoich nowoczesnych i stylowych mebli. Firma powstała w 1970 roku i jest obecnie jednym z liderów rynku branży meblarskiej w Azji. Powodem jego popularności są nie tylko pomysłowe projekty, ale także precyzyjne wykonanie. Producent mebli posiada własną halę produkcyjną, w której ponad 200 pracowników wytwarza meble. W ciągu ostatnich kilku lat rozwinęliście swoją gamę produktów i obecnie oferują drzwi i podłogi. Jednak ich znakiem rozpoznawczym pozostaje wygodne krzesło biurowe oraz wygodne fotele tapicerowane, z których marka zasłynęła.

Stolik pomocniczy w kształcie konika polnego

Kształt owada w kształcie ślimaka trawy

Garbus lub stolik boczny?

Nogi ze stali nierdzewnej meble z drewna designerskiego,

Komara lub stół ogrodowy?

Pomysł na meble z drewna tekowego, stalowe nogi,

Stół ogrodowy na pięciu nogach

Kształt owada inspiruje fajny pomysł