Meble

Fotel Ro zaprojektowany przez Jaime Hayóna zapewnia komfort i relaks

niebieski fotel designerski Jaime Hayón

To Projekt fotela od hiszpańskiego projektanta Jaime Hayón został specjalnie zaprojektowany dla duńskiej marki Republic of Fritz Hansen. Ten designerski fotel to znak komfortu i relaksu, a jednocześnie prosty i elegancki design. Fotel wykonany jest z wysokiej jakości materiałów z kunsztem rzemieślniczym. Mebel dostępny w wielu wariantach kolorystycznych.

Nowoczesny fotel „Ro” autorstwa Jaime Hayón

różne kolory designerskie fotele jaime hayón

Ten nowoczesny Projekt fotela nazywa się „Ro”, co w języku duńskim oznacza „spokój”. Taka jest właśnie koncepcja fotela – zapewniająca spokój i wygodę. Projekt zachwyca czystymi liniami, prostym wyglądem i autentyczną elegancją. Tapicerowane poduszki zostały specjalnie zaprojektowane i wykonane ergonomicznie, aby zapewnić maksymalny komfort i relaks. Smukłe kształty projektu są ucztą dla oka i pasują do każdego wnętrza.

Nowoczesny design fotela „Ro” wkomponowany we wnętrze

Fotel w geometryczny wzór w stylu deco autorstwa jaime hayón

Ogólność tego Projekt fotela pozwala na zastosowanie tego mebla w niemal każdym wnętrzu. Fotel to idealny mebel w biurze, jak i pasujący fotel relaksacyjny w salonie. A jeśli nie chcesz mieć w jadalni zwykłych krzeseł, fotel „Ro” jest idealnym wyborem. Designerski fotel dostępny jest w wielu kolorach. Możesz łączyć kilka sztuk w różnych kolorach, aby uzyskać lepszy nastrój.

Fotele „Ro” w różnych kolorach

fotel w stylu retro autorstwa jaime hayón

nowoczesny fotel projektanta wnętrz autorstwa jaime hayón

Prosty designerski fotel w kolorze szarym

szary designerski fotel autorstwa jaime hayón

Meble do siedzenia w pastelowych niuansach dla większej elegancji

pastelowe niuanse projekt fotela jaime hayón

Szykowny design w delikatnym różu

różowy model fotela zaprojektowany przez jaime hayón

Design z eleganckimi liniami do nowoczesnego wnętrza

projekt fotela w neutralnych odcieniach autorstwa jaime hayón

Designerski fotel „Ro” jest dostępny w różnych kolorach

beżowy fotel zaprojektowany przez jaime hayón biały model fotela zaprojektowany przez jaime hayón      fioletowy fotel designerski Jaime Hayón  jasnoszary designerski fotel jaime hayón   żółto-biały designerski fotel jaime hayón liliowy fioletowy designerski fotel jaime hayón

Relaks dla ciała i umysłu

  Komfortowy fotel designerski Jaime Hayón

Jeszcze więcej pomysłów na projekty foteli znajdziesz tutaj: Projekt fotela do wszechstronnego zastosowania – Beehive by Graham Roebeck