Kuchnia

Pomysły na tylną ścianę kuchni – Jak zaprojektować lustro kafelkowe

pomysły kuechenrueckwand żółta cegła białe meble nowoczesne

Zainstalowanie tylnej ściany – zwanej również lustrem kafelkowym – to skuteczny sposób na nadanie kuchni nowego wyglądu. Jednak często okazuje się to zastraszającym zadaniem dla każdego, kto nigdy wcześniej tego nie robił. Skonsultowanie się z profesjonalistą może drogo kosztować. Istnieje tani sposób na obniżenie kosztów: dlaczego nie spróbować zrobić tego samemu? Projekt DIY pozwoli Ci zmodernizować kuchnię przy ograniczonym budżecie. Istnieje wiele fajnych sposobów na wykorzystanie niedrogich i pochodzących z recyklingu materiałów i uzyskanie ciekawego wyglądu płyty kuchennej. Chcesz tego spróbować? W takim razie czytaj dalej, bo w tym artykule mamy kilka ciekawych Pomysły na panele kuchenne i wskazówki dla Ciebie.

Pomysły na panele kuchenne – ponadczasowa klasyka z płytkami

kuchnia tylna ściana pomysły płytki tradycyjne białe szafki

W Internecie znajdziesz przydatne wskazówki, instrukcje i pomysły, jak samodzielnie ułożyć płytki na tylnej ścianie. W ten sposób osiągniesz klasyczny wygląd w swojej kuchni, bo płytki są naprawdę ponadczasowe, praktyczne i eleganckie! Wybierz swoją ulubioną opcję płytek kuchennych! Chociaż samodzielna instalacja może być trudna, zawsze myśl o wspaniałym efekcie końcowym, który osiągniesz dzięki takim pomysłom na rozpryskiwanie kuchni!

Pomysły na tylną ścianę kuchni – Klasyczne płytki o wydłużonym kształcie

pomysły kuchenne tylne płytki ścienne białe płytki klasyczny design

Pomysł na płytki z atmosferą metra

pomysły kuechenrueckwand u bahn imitacja płytek narożny piekarnik

Pomysły na panele kuchenne – kolorowa kreatywność

pomysły kuechenrueckwand klocki lego kolorowy design tablica ściana

Aby stworzyć zabawną podstawkę z kolorowym hukiem, możesz czerpać inspirację z dzieciństwa do pomysłów na tylną ścianę kuchni. Na przykład ten dziwaczny panel kuchenny został zaktualizowany o setki klocków LEGO. Jak ci się podoba pomysł?

Kolorowy pomysł z kapsli

pomysły kuechenrueckwand kapsel kolorowy design zlew moehren

Pomysły na panele kuchenne – połącz kapsle do butelek z płytkami

Pomysły na tylną ścianę w kuchni płytki do butelek mieszają kolorowe

Prawie ten sam efekt można osiągnąć, zbierając kapsle od butelek, a następnie układając je na tylnej ścianie. Dzięki takim oryginalnym pomysłom na tylną ścianę w kuchni kolorowe czapki wyglądają jak małe mozaiki, a także możesz wyświetlać swoje ulubione marki piwa.

Tylna ściana kuchni wykonana z farby tablicowej

kuchnia tylna ściana pomysły tablica farba kreda notatki okap kuchenny

Możesz również stworzyć modną atmosferę, która wygląda jak coś z katalogu wyposażenia domu. Czy widziałeś już czarną tablicę jako tylną ścianę kuchni? Powierzchnia jest łatwa w obróbce, a dodatkowo można ją zmienić w dowolnym momencie: wystarczy ją wytrzeć i narysować nowe szczegóły! To jest takie proste!

Tylna ściana z tablicą i mozaiką w paski

pomysły kuchnia tylna ściana szafki tablicowe szary dywan nowoczesne umeblowanie

Trochę tekstury na tylnej ścianie kuchni

pomysły kuchnia tylna ściana wino korek narożnik ekspres do kawy szafki wnętrze kuchni

A jeśli wolisz pić wino niż piwo, możesz zakorkować tylną ścianę. Około 800 korków powinno wystarczyć na taką płytę kuchenną, ale efekt na ścianie jest wyjątkowy!

kuchnia tylna ściana pomysły korek projekt klejenie płyt drewnianych diy

pomysły kuechenrueckwand korkowe butelki wina drewno kuchnia piekarnik

kuchnia tylna ściana pomysły drewniane deski kolorowe pastelowe rolety

Panele laminowane i drewniane są nie tylko do podłóg. Dobrze prezentują się również w naszych pomysłach na okładki kuchenne. Możesz również użyć samoprzylepnych paneli z drewna syntetycznego na tylnej ścianie kuchni, aby uzyskać wspaniały wygląd. Czy możesz powiedzieć, że taki wygląd uzyskano dzięki niedrogim drewnianym deskom podłogowym??

pomysły kuechenrueckwand kamienie rzeka dekoracja kwiaty wazon

A może wolisz rustykalną atmosferę? W takim razie poniższy przykład naszych pomysłów na panele kuchenne jest właśnie dla Ciebie: użyj niedrogich kamieni rzecznych zakupionych w sklepie ogrodniczym i zaprojektuj panel kuchenny! Nieregularne kształty małych kamieni tworzą uspokajającą, organiczną fasadę w Twojej kuchni.

Teraz, gdy opanowałeś te techniki majsterkowania i zebrałeś kilka pomysłów na rozpryskiwanie kuchni, być może możesz zastosować je również w swojej łazience lub innym pomieszczeniu w domu. Chcesz spróbować, czy?

pomysły kuchnia tylna ściana płytki wzór kolory kolorowa kuchenka gazowa