Meble

Drewniana szafka ze skrzynkami magistral autorstwa Sebastiana Errazuriza

Sebastian-Errazuriz-Kredens-Cabinet-Design

Sebastian Errazuriz projekty Szafka drewniana z magistralowymi skrzynkami i falami. Wszystkie zdjęcia są dostarczone przez projektanta. w Galeria Cristiny Grajales W Nowym Jorku Sebastian Errazuriz prezentuje w ramach jednego wydarzenia unikalną kolekcję rzeźb użytkowych jako mebli. Jest to doskonałe tłumaczenie kunsztu i mistrzostwa materiałów, które mają zostać przeniesione na sztukę piękną.

 Drewniana szafka ze skrzynkami magistralowymi i jedną w kształcie fali

Drewno do przycinania przypominające drewno bambusowe

 Projektant na nowo wymyśla zwykły typ kredensu lub szafki i tworzy „magistralne” pudełka i szafkę w kształcie fali jako rodzaj wizualizacji zwykłych przedmiotów w naszych czterech ścianach. Szafka drewniana jest przykładem drewnianej szafki, a ludzkie oko rozpoznaje podstawową konstrukcję tego mebla. Niezwykłością jest niepowtarzalna interpretacja i wizualizacja szuflad lub pudełek oraz ruchomych konturów szafki.

Drewniana szafka lub „skrzynia magistralna”

kije-pojedyncze-drewniane

Komoda lub kredens służy do przechowywania drobnych przedmiotów codziennego użytku. To Szafka drewniana ma strukturę podobną do jeża, jak powłoka lub faktura zewnętrzna, która składa się z 20 000 naklejanych patyczków. Projekt powoduje zamieszanie i agresję. Tysiące pojedynczych, ręcznie robionych prętów wkładanych jest jeden po drugim, tworząc kolczastą warstwę zewnętrzną, która dzięki mechanizmowi przesuwnemu przyciąga różne powierzchnie szafki.

Fala-struktura-różne-otwory-drewno

Szafka falista z kierunkiem pionowym

„Szafka falowa” przypomina nożycowe drzwi Lamborghini, podkreśla projektant obudowy w kształcie fali. Kilka elementów kompozytowych określa kształt otworów lub ust. Przebudowa projektu umożliwia otwieranie i zamykanie Białe listwy drewniane, które wyglądają jak klawisze fortepianu, obracają się i skręcają, aby wyraźnie pokazać wnętrze pod różnymi kątami. Faliste postacie i efektowna przemiana obrazów tworzonych przez projektanta z jego „szafką falową”

Otwarcie-przypomina-o-otwarciu-i-zamknięciu-okna

Usta dzięki ruchomym drewnianym patyczkom

prostokątne-krawędzie-są-skręcone-i-skręcone

W kształcie akordeonu, przypominającego klawisze fortepianu

Stolik boczny-komoda-o strukturze fali

Oryginalny pomysł na kredens

Stolik boczny-naturalne-drewno

przegubowo-drewniane-listwy-stwórz-falowa-strukturę

agresywny-tył-projektanta-drewniane patyczki

w-warsztacie-nowa-wyczyn

Drewniane patyczki-są używane-indywidualnie

włożenie-drewnianych-patyczków-do-szafy

Główna szuflada główna część komody