Meble

Designerskie sofy od Sancal

Sofa i fotel w kolorze ciemnoszarym

Wzornictwo jest centralnym elementem i w centrum pracy firmy Sancal. Od samego początku zespół projektantów zaczyna projektować określone produkty z indywidualnym zaangażowaniem, które jest tak różnorodne, jak wiele milionów twarzy ludzi na całym świecie. Designerskie sofy autorstwa Sancala są głównym tematem tego artykułu. Podziwiaj wyjątkowe, designerskie elementy, a może znajdziesz swoją następną sofę online.

Designerskie sofy od Sancal

Menu-sofa-turkusowo-czerwone-krzesło

Prestiżowe pracownie, nowe pracownie i studenci mają wizje i doświadczenia z Sancal Zespół domowy podzielony, a przepływ myśli i obfite pomysły mają wykonanie nowoczesne Designerskie sofy doprowadzony do skutku. Rozważmy kilka przykładów sof. Kanapy Sancala mają swoje własne nazwy jako wytwory i samodzielne przedmioty. Wszystko kręci się wokół kanapy i towarzyszącego jej fotela lub fotela w salonie. Ze względu na design mebel można zastosować w bardzo specyficzny sposób w każdym osobistym salonie czy jadalni.

Designerskie sofy jako indywidualne kreacje

Fotele-i-sofa-w-jasnych-kolorach

ten Designerskie sofy marki Sancal to wyjątkowe i niezwykłe meble z własnym sercem. Weźmy na przykład sofę Float z rodzeństwem i przekonaj się, że ta kanapa nie jest zwykłą sofą. To trochę jak szatnia na korytarzu, co nie byłoby złym pomysłem, gdybyśmy chcieli zaprojektować strefę wejściową ze świetną sofą i wygodnie i praktycznie założyć okrycia wierzchnie i buty, prawda !? Sofa Menu utrzymana jest w stylu retro w jasnym turkusowym kolorze, na której zasiadamy przy stole w jadalni. A co powiesz na sofę z leżanką, na której wieczorami możemy spędzać godziny telewizyjne?! Na sofie Rew poczujesz się jak prawdziwy król i Up! Sofa zaprasza na swoje grubo tapicerowane siedziska i poduszki! Jak cudownie i pięknie!

Sofa w stylu miejskim w części wypoczynkowej

City-casual-sofa-kanciasta-sancal-dywan-skóra bydlęca

Praktyczne sofy dwuosobowe

Talo-sofa-fotel-zielony

Kolekcja sof Rew firmy Sancal

Rew-sofa-i-fotel-w-jasnych-kolorach

W górę! Sofa w brązowych półkach na książki

Sofa-pikowana-herbata-musztarda-kolor

Fotel-Księżyc-ciemny-z-metalową-stelaż

Saksofon-narożny-do-kłamać

Sofa do zabawy Sancal w kolorze beżowym

Nosso-Kolekcja-2009-by-Sancal

Linijka-czerwona-sofa-kanciasta

Pocałunek-fotel-i-sofa-w-czerwonym-by-Sancal

K1-sofa-w-żółtej-prostokątnej

Ludowa-sofa-w-szary-jasno-szary

kanapa narożna meble sancal party

Sofa Coppla w zielonym zegarze ściennym

Asa-sofa-w-brązowym-by-Sancal