łazienka

Nowoczesny design łazienki – wieszaki na ręczniki do grzejników

Grzejnik łazienkowy z wieszakiem na ręczniki

Te nowoczesne Wieszaki na ręczniki do grzejników zapewni Ci ciepło i zawsze zapewni praktyczne miejsce do przechowywania obok kabiny prysznicowej. Brytyjska firma Vogue wprowadziła na rynek dwa nowoczesne projekty stylowego wystroju łazienki i funkcjonalnego dodatku do wnętrz. Grzejniki te są wyposażone w wieszaki na ręczniki i podgrzeją ręczniki, dzięki czemu suchy i ciepły ręcznik będzie zawsze dostępny po kąpieli.

Estetyczne i praktyczne – wieszaki na ręczniki do grzejników

Łazienka grzejnik drabinkowy

Największa zaleta jednego Wieszaki na ręczniki do grzejników jest fakt, że w ten sposób można zaoszczędzić miejsce. Małe i funkcjonalne, można je zamontować na ścianie w pobliżu wanny lub kabiny prysznicowej. Upewnij się, że nie utrudniają swobodnego poruszania się – jest to raczej niewygodna pozycja np. nad wanną.

Wieszak na ręcznik do grzejników o nowoczesnym designie

stylowy wieszak na ręczniki do grzejników

Te modele Moda oferują ładne połączenie funkcjonalności i wzornictwa i składają się z podgrzewanych metalowych rurek, które są połączone ze sobą kilkoma elementami wykonanymi z drewna lub metalu. ten Wieszaki na ręczniki do grzejników wyglądać szykownie, a dzięki neutralnej kolorystyce pasuje do każdej łazienki – od minimalistycznej i purystycznej, po klasyczną i królewską.

Drewniane i metalowe wieszaki na ręczniki do łazienki

Pomysły na grzejnik łazienkowy

Grzejniki do łazienki

Pomysły na grzejniki łazienkowe