Meble

Designerskie łóżka tapicerowane – kolekcja 2016 Ditre Italia

Designerskie łóżka tapicerowane sypialnia skórzane beżowe poduszki

Nie ma nic bardziej relaksującego niż leżenie w miękkim, przytulnym, tapicerowanym łóżku na koniec dnia. Z okazji 40-lecia włoska firma Ditre Italia ma nową kolekcję Designerskie łóżka tapicerowane o nazwie The Newbeds 2016. Źródłem inspiracji był pomysł na ciepłe meble do sypialni, które dają poczucie dobrego samopoczucia.

Wysokiej jakości designerskie łóżka tapicerowane dla maksymalnego komfortu

Designerskie łóżka tapicerowane sypialnia-brązowo-beżowa pościel

Łóżka tapicerowane należące do kolekcji to cztery – Kanaha, Monolith, Grandangolo i Sanders. Kanaha charakteryzuje się eleganckimi kształtami, efektownym designem i cienką konstrukcją, która wygląda lekko i przewiewnie. Zagłówek składa się z dwóch dużych, miękkich poduszek, które zachęcają do relaksu.

Designerskie łóżka tapicerowane – wygodne łóżko Kanaha przyciąga wzrok

Designerskie łóżka tapicerowane brąz-beż-koc-szary-dywan

Łóżko jest również dostępne ze skórzaną tapicerką, a pokrycie jest zdejmowane, jeśli jest wykonane z tkaniny. Dzięki cienkim metalowym nogom łóżko wygląda, jakby unosiło się w powietrzu.

Praktyczne designerskie łóżko tapicerowane – model Sanders

Designerskie łóżka tapicerowane podstawa łóżka-sypialnia-szara-stołek

Projektanci Stefano Spessotto i Lorella Agnoletto zaplanowali łóżko jako produkt z serii mebli Sanders. Tapicerka składa się z wysokiej jakości tkanin w dwóch kolorach i nadal może być wykonana z prawdziwej skóry. Pokrowiec wykonany z tkaniny można łatwo zdjąć i wyprać w pralce.

Zamek błyskawiczny wizualnie dzieli łóżko na dwie części

Nowa kolekcja łóżek 2016 od Ditre Italia

Tapicerkę można wykonać w wielu zestawieniach kolorystycznych – klient sam decyduje o swoich preferencjach. Nawet zamek jest w dwóch kolorach – szarym i beżowym. Wypełnienie wykonane jest z poliuretanu i prawdziwego puchu. Konstrukcja jest naprawdę stabilna i stabilnie stoi na podłodze dzięki czterem plastikowym nogom łóżka.

Doskonała harmonia pomiędzy funkcjonalnością a estetyką wzornictwa na najwyższym poziomie

designerskie-tapicerowane-łóżko-łóżko-przechowywanie-jasno-szary-stolik

Materac leży na praktycznym, obszernym pojemniku do spania o wysokości 19 cm, w którym pomieścisz wiele rzeczy. Szykowny taboret w tym samym stylu, który można łatwo przekształcić w stolik pomocniczy, można zamówić również jako łóżko.