Meble

Designerskie meble wykonane z drewna od Joyau upiększają wnętrze

designerskie meble wykonane z drewna kokonu nieobrobionej tapicerki biały komfort

ten Designerskie meble wykonane z drewna Andre Joyau to niewątpliwie jeden z tych mebli, których nie powinno zabraknąć w żadnym wnętrzu. Pierwszy przykład, fotele Cocoon, zachwycają swoim designem i przekształcają każde wnętrze w wyjątkową strefę dzienną. Drewno jest surowe zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, co nadaje fotelom uroku. Poduszki do siedzenia ponownie gwarantują komfort siedzenia. Nie mniej imponujące są pozostałe designerskie meble wykonane z drewna. Przyjrzyj się im bliżej w tym artykule!

Designerskie meble z drewna – Fotel Cocoon

designerskie meble drewniane andre joyau podłokietnik fotela kokon

Designerskie meble z drewna – krzesło Bascule

designerskie drewniane meble krzesło bascule angora futro owiec metalowe nogi czarne

Krzesło Bascule jest tak samo imponujące jak Cocoon. Jest również wykonany z drewna, podczas gdy nogi krzesła są wykonane z metalu i reprezentują dwa pierścienie. Fotel na pierwszy rzut oka wydaje się niewygodny, ale wcale tak nie jest. Przyczynia się do tego nie tylko kształt siedziska, ale również futro owcy angorskiej, które daje poczucie luksusu. Bascule to fantastyczny przykład designerskich mebli wykonanych z drewna.

Stoliki kawowe z drewna

designerskie meble drewno liść lotosu drukuj biały blat

Pod stolikami kawowymi designerskich drewnianych mebli Andre Joyau każdy ma swój urok. Podczas gdy stół z liściem lotosu zachwyca prostymi, prostymi kształtami i blatem z nadrukiem liścia, stół Double Form pokazuje, jak cudownie można połączyć ze sobą dwa okrągłe drewniane blaty. W innym stoliku przekrój drewna służy jako powierzchnia użytkowa i składa się z kilku połączonych ze sobą drewnianych klocków.

Designerski stolik kawowy Double Form

designerskie meble wykonane z drewna podwójny kształt drewniane plastry pomysł na stolik kawowy

Ziarno końcowe do mebli

Designerskie meble drewniane blat stołu z słojami, nogi stołowe,

Designerskie meble drewniane – ławki

designerskie meble drewniana ławka kyukei niebieski kolor metalowe nogi pomysł na wnętrze

Jeśli lubisz akcenty kolorystyczne we wnętrzu, ławka Kyukei to najlepszy wybór do designerskich mebli wykonanych z drewna. Ma atrakcyjny, niebieski kolor i nadal emanuje naturalnością dzięki surowemu drewnu. Ławka Futatsu, która zachwyca kształtem, ponieważ jest lekko zakrzywiona, jest również nieobrobiona.

Designerska ławka Futatsu

designerskie meble drewniana ławka futatsu kształt łuku lakierowana nowoczesna rustykalna

Zaprojektowane przez Andre Joyau.