Meble

Designerskie krzesło „Mosquito” ze sklejki autorstwa Michaela Bihaina

Designerskie krzesło -sklejka-jadalnia-biało-czarna-minimalistyczna

Designerskie krzesło “Mosquito” jest inspirowany naturą i światem owadów i podąża za ich niepowtarzalnym językiem projektowania. Belgijski projektant Michael Bihain wyraźnie nazwał swój wyjątkowy mebel krzesłem „Mosquito”. Jeśli przyjrzysz się bliżej krzesłu, zobaczysz, że naprawdę przypominają kształtem komara, a przynajmniej owada. Kto by pomyślał, że te krwiopijne owady będą miały tak poprawny kształt??

Designerskie krzesło „Mosquito” Michaela Bihain

Designerskie krzesło-sklejka-czarna-minimalistyczna-układalna-funkcjonalna

Elegancki Krzesła mają bardzo unikalny, nowoczesny design, który jest nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale także praktyczny. Nadają się do domu, biura lub kawiarni, ale także do klasy. Swoimi naturalnymi kształtami, które odzwierciedlają geniusz natury, przywołują myśli o wygodzie i stylu. Mebel wykonany jest ze stabilnej wymiarowo sklejki, ale nadal dostępny jest w kilku wersjach. Możesz wybierać pomiędzy tradycyjnym wyglądem drewna – świerkiem, minimalistyczną bielą, czernią i szarością. Dla odpowiednich maniaków designu w sklepie internetowym dostępna jest limitowana edycja – „Kiss” ze złotymi nadrukami pocałunków na błyszczącym czarnym tle.

Designerskie krzesła „Mosquito” można sztaplować

Designerskie krzesło -sklejka-wewnątrz-zewnątrz-szary-drewno

Minimalistyczny design krzesła sprawia, że ​​nadaje się do zastosowania w każdym pomieszczeniu i otoczeniu mieszkalnym. „Mosquito” jest niezwykle łatwy w pielęgnacji i wyciera się go tylko wilgotną ściereczką, jeśli to konieczne. Jest jeszcze jeden powód, dla którego szczególnie nadaje się do intensywnego użytkowania – krzesła można bez problemu układać jeden na drugim, dzięki czemu można je przechowywać w sposób oszczędzający miejsce, gdy nie są używane.

Designerskie krzesło „Mosquito” zajmuje niewiele miejsca

Designerskie krzesło -sklejka-drewno-wygląd-nowoczesny-minimalistyczny-możliwość układania w stos

Krzesło z formowanego drewna w kilku wariantach opcjonalnie

Mosquito - Eleganckie krzesła z Bihain

 Krzesło “Mosquito” minimalistyczne, praktyczne, dobre

Mosquito - Eleganckie krzesła ze sklejki Michael Bihain

 * Możesz otrzymać całą linię produktów od Michaela Bihaina tutaj zegarek