Meble kuchenne

Piękne meble kuchenne na każdy gust od Pronorm

minimalistyczny szklany bar kuchenny Pronorm

Śliczny Meble kuchenne na każdy gust można teraz znaleźć w Pronorm – możesz wybrać koncepcję, która najlepiej odpowiada Twoim osobistym preferencjom. Zabierzemy Cię w wirtualną wycieczkę po kolekcji Pronorm, gdzie te wygodne, nietuzinkowe i piękne kuchnie zafascynują.

Jakościowe meble kuchenne od Pronorm

czerwona-kuchnia-blatowa-szara-kaptur

Motto firmy brzmi – wszystko jest możliwe, można zaprojektować idealną kuchnię. Projektanci i producenci mebli są częścią firmy produkującej kompaktowe, klasyczne, wielofunkcyjne kuchnie. Skupiamy się na potrzebach klienta, które dyktują modele. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w małym mieszkaniu, czy w dużym domu – praktyczna kuchnia jest koniecznością. Kolekcje charakteryzują się prostymi kształtami, niesamowitymi koncepcjami i trwałymi konstrukcjami. W każdym razie różne modele nadają się do różnych celów – mogą optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, stworzyć przytulne wnętrze dla dużej rodziny lub umiejętnie połączyć kuchnię z jadalnią – wszystko zależy od preferencji klienta.

Meble kuchenne – modele i kolorystyka

nowoczesna czarno-biała kuchnia

Choć wszystkie meble i wzory łączy prosta elegancja, istnieją pewne różnice we wzornictwie – meble kuchenne z kolekcji Y oferują praktyczną przestrzeń do przechowywania w małych pomieszczeniach. Światło i kolory są skoordynowane z ograniczoną powierzchnią, jasny beż, biel i srebro w różnych odcieniach. Podobnie jaskrawo, ale przytulniej i ze słodkimi akcentami retro prezentuje się kolekcja klasyczna.

Funkcjonalność na ograniczonej powierzchni – meble kuchenne Pronom

nowoczesna wyspa kuchenna zlewozmywakowa

Kolekcja Compactline oferuje koncepcje, które ponownie nadają się do małych pomieszczeń. Drewno jest wykorzystywane w obfitości – szafki kuchenne, blaty i ciekawe systemy regałów kryją się za eleganckimi blatami kuchennymi. Z kolei Proline 128 to kolekcja skierowana do profesjonalistów Meble kuchenne jest dedykowany do każdego profesjonalnego kołczanu lub kołczanu hobbystycznego. Głównymi cechami tych projektów są duże blaty, nowoczesne i wielofunkcyjne półki oraz naczynia.

Dodatkowy element do wnętrza kuchni

minimalistyczny-biały-błyszczący-blat-kuchnia

Oprócz dużego wyboru mebli kuchennych i kuchni do zabudowy, Pronorm oferuje wiele dodatkowych elementów, takich jak – stół jadalny i krzesła, oświetlenie, szafki oraz eleganckie materiały na powierzchnie i pomysły na dekoracje. Profesjonaliści z Pronorm chętnie doradzamy każdemu klientowi, a ci, którzy chcą zaprojektować własną wymarzoną kuchnię mogą skorzystać z konfiguratora na swojej stronie internetowej, aby dostosować kolorystykę i wzory.

Od Abigail

Drewniana kuchnia w stylu rustykalnym

rustykalna dekoracja drewniana kuchnia ze stali nierdzewnej,

Rustykalny blat kuchenny z jasnego dębu

blat kuchenny rustykalny-jasny dąb

Projekt kuchni Pronorm

Pronorm projekt kuchni minimalistyczne umeblowanie

Nowoczesne błyszczące czarno-białe kuchenne stołki barowe

nowoczesne-błyszczące-czarno-białe-kuchenne-krzesła-barowe

Uchwyty do drzwi kuchennych-biały blat

Uchwyty kuchenne-blat kuchenny-biały blat

Szafka kuchenna matowe szkło

Szafka-kuchenna-szkło-matowe

Kompaktowa biała kuchnia-ławka z drewna

kompaktowa biała drewniana ławka kuchenna

Klasyczne białe ozdoby narożne drzwi kuchennych

klasyczne białe ozdoby narożne drzwi kuchennych