Makijaż

Wskazówki dotyczące makijażu oczu podczas noszenia okularów

porady-do-makijażu-okulary-czarna-oprawka-tusze do rzęs-czerwony-błyszczyk

Jeśli nosisz okulary, powinnaś wiedzieć, na co zwracać uwagę podczas nakładania makijażu, aby Makijaż oczu wygląda dobrze nawet pomimo dioptrii. Często popełniane są błędy, ale zdecydowanie powinieneś ich unikać, jeśli chcesz, aby Twoje oczy wyglądały ładnie, a przede wszystkim naturalnie.

Co należy wziąć pod uwagę, stosując makijaż oczu w połączeniu z okularami

różowy-błyszczyk-czarny-eyeliner-okulary-podkreślające oczy

1. Jeśli twoje oczy są pokryte kredką do oczu, jak Makijaż oczu Jeśli chcesz podkreślić, powinieneś rozważyć następujące kwestie: Wybierz kolor eyelinera, który jest o jeden lub dwa tony jaśniejszy niż oprawka. Jeśli jednak oprawka Twoich okularów jest bardzo jasna, zrób coś przeciwnego, więc wybierz odcień ciemniejszy o jeden lub dwa tony. Wiele kobiet uważa, że ​​muszą wybrać kolor eyelinera odpowiadający oprawce, ale to sprawi, że oczy będą ledwo zauważalne przez szkło.

Dopasowane kolory cieni do powiek

nowoczesne-okulary-ze-zwierzęcymi-pomysłami-na-makijaż-oczy

2. Teraz nie powinieneś wierzyć, że bardzo ciemny Makijaż oczu jest korzystne. Oznacza to, że np. efekt smokey eye nie jest dobrym wyborem, jeśli nosisz okulary. Zwróć uwagę, że okulary rzucają cienie na oczy. Z tego powodu do makijażu oczu należy zawsze wybierać jaśniejsze kolory.

projekt-okulary-kolorowe-porady-do-makijażu-praktyczne

Obszerne rzęsy pod okularami

3. Zapomnij o Makijaż oczu nie objętość dla rzęs! Tak, zwykle nie jesteś przyzwyczajony do używania tuszu do rzęs zwiększającego objętość, ale w tym przypadku powinieneś rozważyć. Jak wiesz, dioptrie sprawiają, że twoje oczy wydają się mniejsze. Ten negatywny efekt możesz zrekompensować większą objętością rzęs. Ale nie przesadzaj! Aby Twoje rzęsy wyglądały jak najbardziej naturalnie, używaj brązowego tuszu do rzęs zamiast czarnego.

Eyeliner-oczy-makijaż-okrągłe-okulary-czerwona-szminka

Nowoczesna oprawka okularów z okrągłymi soczewkami

4. Oprawka okularów również odgrywa ważną rolę w makijażu eyelinera. Dzięki masywniejszej oprawie eyeliner automatycznie zmniejsza oczy. Natomiast bardzo cienka oprawka w połączeniu z grubym eyelinerem prowadzi do Makijaż oczu do tego, że oczy wydają się nienaturalnie duże. W zasadzie należy pamiętać, że między oprawką a eyelinerem nie powinno być kontrastu.

osoby noszące okulary-poradniki do makijażu-eyeliner-podkreślenie-brwi

Ukryj ciemne kręgi

5. Ciemne kręgi też są problemem samym w sobie. Jeśli nosisz okulary, tutaj również musisz wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Ponieważ okulary rzucają dodatkowy cień, należy unikać makijażu na dolną powiekę. Więc zamiast kohl, użyj go do tego Makijaż oczu tylko korektor, który idealnie powinien mieć żółtawy kolor. To najlepszy sposób na zakrycie cieni pod oczami.

pomysły-oczy-makijaż-eyeliner-czarny-okularnicy

6. Najlepiej używać ust jako akcentu, a nie akcentu Makijaż oczu przesadzać. Więc jeśli nosisz okulary do dioptrii, wybierz żywy kolor ust lub błyszczący błyszczyk w neutralnym kolorze.

eye-make-up-fioletowe-niuanse-okulary-czarna-oprawka

7. To Makijaż oczu oraz okulary – brwi, które uważane są za oprawę twarzy, stanowią ważny akcent. Poszerzają oprawkę okularów i dodatkowo modelują twarz. Ponieważ przyciągają mniej uwagi niż oczy, które znajdują się za okularami i są ważnym akcentem, zadbaj o to, aby były zadbane i wymodelowane.

Porady-do-makijażu-oczy-dla-kobiet-noszących okulary

Instrukcje-do-makijażu-oczy-kobiet-z-okularami-oprawkami

okulary-z-dioptrią-projekt-wykonane-porady-do-makijażu